Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel hány kalóriát égetek?

Ezzel hány kalóriát égetek?

Figyelt kérdés
30 perc kocogás , 60 perc tánc ( hip-hop), 45 perc görkori, 20 perc bicikli . Lécci külön külön írjátok le ködzönöm szépen :)
2011. jún. 20. 22:13
 1/1 bix ***** válasza:

a kalória égetés kulcsa a pulzusszám. az pedig szoros kapcsolatban van az edzés intenzitással. hogy ezt te hogy csinálod, az mekkora pulzusszámon történik, noh azt innen senki nem mondja meg. vegyél egy karórát ami nagyságrendileg tudja mérni, vannak olcsó darabok is, pontos a 100k-s se lesz, úgyhogy tök mindegy.

én évekkel ezelőtt vettem egyet kb 4k-ért akciósan, és a táblázatok szerint ha nem is nagyon, de hozzávetőleg pontos értékeket ad. nézz körbe a neten, szerintem ilyen árban már akad ez az.

2011. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!