Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan kezelés, ami felgyor...

Van olyan kezelés, ami felgyorsítja a zsírok bomlását vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés

Na jó, ez zavaros lehet, de... Hallottam ismerősöktől, hogy van ilyen masszázs, amin úgy megütögetnek, hogy teljesen kékzöld leszel, de gyorsabban lehet leadni a fölöst a mozgással. Ilyen tényleg van? Drága? És megcsinálnák 14 éves korban is?

14/L


2011. jún. 20. 22:48
 1/4 dsRoland válasza:
Amit én ismerek az a csontot is égeti de viszont a fogak megmaradnak a fogtündérnek :)
2011. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dsRoland válasza:

Picit otána olvastam amit irtál , neked még nincs szükséged erre ( dugd el a távirányítot otthon és leadatnak 10 kilót :D ) , sőt egyre jobban terjed el hogy jó elosztású lányokat kedvelik. Inkább a társasági jellemet kell picit ápolgatni :)

Szerintem ne akarj lenni csonti ha mondhatnám így , Azok elöbb öregednek ráncosodnak , de azért a narancsbörre figyelj hogy ha lehhet ne legyen.

Puszza.

2011. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bix ***** válasza:

a zsír is szövet. a szövetet meg nem bontjuk, mert ha a májad vagy veséd kapna belőle nem tenne jót... van minden amire azt mondják hogy fogyaszt meg könnyít a fogyáson, a baj csak az, hogy aki fogyni akar olyan mint az állapotos anyuka a gyerekkel. mindent megvesz ha azt mondják hogy jó neki. nem működik sajnos egyik se. nálunk is van a klinikán ultrakontúr, meg ultrahangos zsírbontás meg mittudoménmi. "állítólag" használ, de gyakorlatilag én még nem láttam erre vonatkozó komoly tanulmányt...


mozgás és diéta az tuti viszont. kérdés hogy 14 évesen erre mekkora szükséged van. ne egyél csipszet csokit is mértékkel, cukros üdítők tiltólistára, minimál kenyér sok mozgás. neked ennyi bőven elég lesz ha tényleg nagy a gáz

2011. jún. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, akkor most rákapcsolok a sportra inkább és nem ilyen dolgok után kutatok a neten! :D

Köszönööm :))

2011. jún. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!