Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 hét alatt érhetek el változást?

8 hét alatt érhetek el változást?

Figyelt kérdés

kellene 8 centi mínusz a derekamból... nyaralás miatt.. mit tudok csinálni?


fogok járni úszni, zumbázni, meg otthoni rubint réka tornák.. emellett a hizlaló dolgokat kiiktattam, és nem eszek este 5 után.. ja és ezt az este 5 után is egyél dolgot ne mondjátok, eflől nem tudtok meggyőzni. más tippek? érhetek el változást?? pont 8 hét lenne.. ebből 1 hét tábor ami alatt nem tudm befolyásolni mit egyek (rizs, rántott sajt, gyümölcsök), és nyaralás a barátnőmék családjával...


és lesz egy harmadik nyaralásom pont két hónap múlva... lefogyhatok addig?


2011. jún. 20. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__18..


ez én vagyok amúgy.. nagyon szeretnék fogyni+izmosodni!!

2011. jún. 20. 23:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem érhetsz el egy kis változást,de nem sokat. Főleg,hogy 2 hétig jóformán mindent fogsz enni.

De szerintem nem vagy kövér,csak fiús alakod van.:)

Mozogj sokat,ha nem is 2 hónap múlva,de majd meglátszik a változás :)

2011. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Teljesen jól nézel ki!

De, hogy a kérdésre is válaszoljak, majdnem ezzel a módszerrel fogytam két hónap alatt 12 kilót, igaz volt miből... Ebédig ugyanazt ettem mint eddig, de utána nincs kaja, max gyümölcs, az is kevés, este pedig torna, 40 perc.

Sok sikert, bár nekem tetszik az alakod :)

2011. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bix ***** válasza:

mindent elmond rólad hogy nyaralásra kell fogyni. így nem is kezdek bele a baromságot csinálsz ha éjszakára 1x órára tápanyag nélkül maradsz és koplalsz, mert lassú lesz az anyagcseréd és visszahízol mondókába, mert ha vége a nyaralásnak úgyis pont lesz@rod majd ahogy eddig hogy hány kiló vagy.


ha mozogsz akkor talán sikerül, de ez attól függ hogy mennyit és hogyan eszel, és mennyire intenzív a mozgás.


sok sikert a jojózáshoz, remélem a stria a barátod, majd találkozol vele ha ilyen idényfogyózásokkal játszol.


gratula

2011. jún. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már fél éve fogyózom, le is ment egészséges életmóddal 3-4 kg, az alakomon látszik, de kevesellem, és most tényleg le kéne fogyni
2011. jún. 21. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!