Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy jó volt...

Szerintetek ez igy jó volt egy napi kajának esetleg sok vagy kevés? Vagy lehetett volna másképp?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem két tk toast kenyeret egy kis vajjal és főtt tojásfehérjével hozzá pritamin paprika.

Később ettem két db jó reggelt szeletet (ez darabonként 56kcal)

Megettem egy aktivia joghurtot.

Este vacsira meg ettem párolt zöldséget roston sült csirkemellel.

Ez kb hány kcal? és szerintetek jó?


2011. jún. 21. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
masszív koplalás
2011. jún. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tán 500 kcal. Tán. Mi lenne, ha ennél? A 4 éves unokahúgom 3x ennyit eszik, sőt...
2011. jún. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bix ***** válasza:
100%

ember. ez lósz@r. értsd már meg. ezzel tök jól lehet fogyni ha nem is mozogsz, de nem véletlen hogy az az egyik fontos eleme a tartós súlytartásnak. erősíti a keringést, a tüdőt, kalóriát éget, és ha normálisan csinálod olyan szinten az életed része lesz, hogy 50 évesen se lesz gondod a súlyoddal...


csak azt ne mond hogy ezzel a nyúlkajával te még kimész intervallumos futásra, vagy biciklizni, mert ez ahhoz kevés hogy egy jó mély levegőt vegyek.


a koplalásról meg párszor leírtam a véleményemet. nincs értelme... ennyi kaja mellé én egyből vennék egy multivitamin-t is, de nem a gyógyszertári "izéket" hanem valami olyat amire rá van írva nagy betűkkel hogy versenylovak számára. mert amit beviszel az semmi

2011. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!