Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez segíthet a fogyásban?

Ez segíthet a fogyásban?

Figyelt kérdés

Nyáron leszeretnék fogyni úgy mondjuk 10-15 kg-t. kb. 25 a feleslegem :S elég sok. de most elhatároztam magam. Azt szeretném kérdezni,hogy így le tudnák e fogyni, ha:

Csak reggel eszem kenyeret. Két óránkét eszek napi 5x. 16:00 után már nem eszek semmit. Fokozatosan emelem a szobabiciklinek a használatát vagyis először 20 percet aztán hétről-hétre emelem az időtartamát. Semmi nasi...és napi 2-3 liter víz.


2011. jún. 21. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Segíthet

De szerintem megpróbálhatnánk együtt

2011. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

hát figyelj attól függ hogy az a napi 5x-i étkezéskor mit eszel...

én is fogyókúrára fogtam magamat:

reggelire müzlit eszek

délelőtt megeszek kb. 2 almát meg barackot meg mindenféle gyümölcsöt

ebédre nem eszek annyit, hogy kipukkadok :P

aztán utána vacsira meg úgy egyébként is zöldség, gyümölcs

plusz rengeteg víz persze, esetleg ha jobban éhes vagyok akkor azért eszek valami tojást, vagy ilyesmit

Az édesség "fontos is" én azt hallottam, persze nem kell túlzásba vinni de én megeszek napi 1 kocka csokit és kész.

Egyél minél több gyümölcsöt, zöldséget!

2011. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bix ***** válasza:
100%

reggeli kenyér minek? zabpehely, vagy jóreggelt szelet, vagy akármi. a kenyér a lehető legszemetebb szénhidrát, el kéne felejteni, max tk de azt is minimálisan...


az meg hogy 4 től nem eszel... jah. menni fog, kérdés hogy az edzés meddig... ha reggel 8 kor kap reggelit akkor a szervezeted akkor 16!!!!!!!! órát koplaltál miről beszélünk? fogyni fogsz, csak olyan lassú lesz az anyagcseréd hogy ha elérted a célod és lazítasz kicsit a megkötéseken elkezded a hízást előröl. szénhidrátot kell enni. reggel, sokat, délelőtt, és ebédre is mehet de kevesebb, estére valami lassú felszívódású fehérje... fehérjével pont fordítva, reggel minimális, estére meg sok.

2011. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Első válaszoló: hány éves vagy?
2011. jún. 21. 08:51
 5/11 anonim ***** válasza:
első 20
2011. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor van közöttünk egy kis korkülönbség mert én 15 :) de felőlem csinálhatjuk együtt legalább lesz ki tartsa bennem a lelket...
2011. jún. 21. 08:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Írj privátot
2011. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia!

én most 18 leszek,és hasonlóan áltam 15 évesen mint te.igaz nekem úgy 10 kg feleslegem vt összesen.157 cm-hez voltam 65 kg.rengeteg villámdiétát,koplalást próbáltam,azt is mint te,h csak reggel eszem kenyeret,ez kb. működött 2 hétig,mert már majd belepusztultam,h itthon kenyér van és a szüleim azt eszik reggelire v uzsira én meg eszegetem a kis salátáimat...aztán tavaly nyáron nagyon sokat mozogtam,úsztam,bringáztam,és egyszerűen többet sétáltam a barátommal,addig sem keveset szoktunk de akkor vhogy többnek tűnt,illetve már nagyon idegesített,h úgy nézek mint egy malac.65 kg-rúl,59re fogytam,amikor elmentem nadrágot venni,iszonyat boldog vtam,h 32es naci helyett jó a 29es,de ha kicsit behúzom a hasam,akk a 28as is.most télen kicsit eleresztettem magam,felcsúszott 2 kg,de most h itt vt a tavasz és itt a nyár,rengeteg gyümölcsöt eszek.nem fogyózom,csak este nem eszek úgy 7 után,és múlt héten ráálltam a mérlegre,55 kg-ot mutatott :) :) ez most még jobban motivál :) szóval a célom nyár végére,h 52 kg legyek.

szerintem neked is sikerülni fog,kitartás.és tényleg én az elmúlt évet nem fogyókúra korszaknak,hanem fitten éleknek nevezem :) :)

puszi

ui. így most 163 cm és 55 kg vok :) :)

2011. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

2. vagyok

bocsi azt én is kihagytam, hogy sokat kell mozogni (nekem ez úgy alap: szinkronúszok meg lovagolok) sajnos én nem tudok sokat futni mert nagyon ropogrecsegkattog a térdem porcerősítőt is kell szednem évekig, a szinkron tette tönkre :/ amúgy 14 vagyok és 162 cmhez párosul az 56 kg-m, a célom az hogy legalább 50re lecsökkenjen ez

sok szerencsét neked!! (nektek :P)

2011. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szénhidrát tényleg fontos a szervezetnek, de nem feltétlenül kenyér formájában. De ha már kenyér, inkább tönkölybűzás vagy rozsos kenyér legyen, az valamivel egészségesebb a fehér kenyérnél. Reggelire, illetve a délelőtt folyamán fogyassz szénhidrátot. Ez is lehet variálni, pl. a zabpehely, müzli is jó.

Délután,este pedig fehérjét és zöldséget egyél. Fehérje közül jó pl. a fehér hús, hal, tojás, túró.

Gyümölcsöt inkább napközben egyél, tízóraira vagy uzsonnára.

Azt viszont felejtsd el, hogy 16-kor eszel utoljára, ezzel csak tönkre vágod a szervezetedet, ráadásul egy idő után késő este, lefekvés nagyon éhes leszel és nem fogod kibírni reggelig, úgyhogy kimész majd a konyhába és eszel. Ez pedig a lehető legrosszabb amit teszel, ha fogyni akarsz.

Én úgy csinálom, hogy 8 óra körül reggelizek, 10-10:30 között tízóraizok, 1-2 óra között/körül ebédelek és 6 óra körül vacsorázok. Kevesebbet és egészségesebbet eszek, mint régen, nem vagyok éhes sosem (csütörtök óta csinálom még csak) és van elég energiám.

A mozgás jó lesz, de az időtartamot minimum 40-45 percre meg kell majd emeleni fokozatosan.


Sok sikert!

16/L

2011. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!