Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 nap alatt napi 8 órás...

10 nap alatt napi 8 órás fizikai munkával mennyit lehet leadni?

Figyelt kérdés
olyan a munkám ahol sokat izzad az ember : ) körülbelül igy mennyit lehet ?
2011. jún. 21. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
ismerek rengeteg olyan nőt akik gyárban fizikai munkát végeznek mégis kövérek. fogyni akkor fogysz ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit felhasználsz. tehát ha te napi 8 órában mozogsz és kicsit kevesebb kalóriát viszel be akkor fogyhatsz 1 max 2 kilót.de ha a nagy munka után mégtöbbet eszel (mert éhesebb leszel) akkor nem fogysz semmit)
2011. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha kicsit diétázol is melette valamennyi biztos lemegy..de ne feledd a fogyás 70 százalékban a kajáláson múlik a többi 30 csak a mozgás...
2011. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem 3-4 kilót
2011. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem, am férfi vagyok és 110 kiló ehhez adódik egy 194cm magasság. de van 1-2 kilo + amitől gyorsan szeretnék megszabadulni, kaja azt nagyon kevés , 3x egy nap akkor is kis adagokat.
2011. jún. 21. 11:04
 5/10 anonim ***** válasza:
egyél 5x kis adagot és igyál mellé rengeteg vizet. 6 óra után ne egyél.
2011. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Inkább 5x egy nap és ne ess a ló túl oldalára a túl kevés kajától viszont raktározó üzemódra kapcsol a szervezeted és akkor nagyon nehezen fogsz fogyni

[link]

ennek segitségével kiszámithatod hogy mennyi ételre van szükséged a fogyáshoz...ezzel szépen lehet fogyni heti egy kg lehet hogy nagy súlynál több is. Tudom hogy nem erre számitottál de legalább zsirt fogsz vesziteni...és nem izmot

2011. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ásványvíz jó vagy kerüljem azt is?
2011. jún. 21. 11:12
 8/10 bix ***** válasza:

6 után ne egyél:D szép lassan itthagyom ezek miatt az okosok miatt ezt az egész hulladékot:D


egy fizikai munkás aki 8 órában dolgozik, és lehet hogy alaphangon 2000 kalóriával éget el többet mint egy irodai alkalmazott vagy egy tespedő tv előtt döglő ember koplaljon 6-tól reggelig amíg kap valamit enni:D 6 után fehérjét miért nem lehet enni azt mondja már meg valaki:D


istenem...

2011. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
amugy sokan azt mondták nekem a magasságomhoz a sulyom nem olyan vészes hiszen nem nagyon látni ezzel soha nem is volt problémám.
2011. jún. 21. 11:17
 10/10 anonim ***** válasza:

10 nap alatt nem fogsz sokat fogyni,mert eleinte vizbol megy es ha abbahagyod a mozgast siman visszajon.Amugy meg az h mennyit fogsz fogyni attol is fug h mennyit es MIT eszel;)

Szerintem 2kg ami jo lenne,mert ha tobb megy le az izombol fog :p

Arra figyelj oda 10 nap utan ne alj le:P Sok sikert:D

2011. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!