Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek komolyan gondolják, vagy...

Ezek komolyan gondolják, vagy csak megerősítést várnak?

Figyelt kérdés

Egyre többen kérdezik, hogy "ilyen testtel ki merjek menni strandra?", és én ilyenkor vmi tényleg durva esztétikai hibákat képzelek el, aztán megjelenik egy tizenéves (legyen max 20) test, amin van kb 3 kg felesleg.

Most komolyan ilyen dilemmát okoz nekik, hogy menjenek-e így strandra, vagy csak azt várják, hogy mondják nekik "Hülye vagy?" "Tök jól nézel ki", stb...

(Meg a vastag combok állandóan, napi 5-en megkérdezik, abból 3-nak szinte kifejezetten vékony, 1-nek normális, esetleg az ötödiknek nem fúj át közte a szél... Akkor akinek tényleg vastag, arra mit mondanak?)


2011. jún. 21. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Megerősítést várnak.

Uncsi már ez az 50 kilós "Ugye, milyen dagadt vagyok!" szöveg.

2011. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is.

Főleg, ha valakin tényleg van felesleg (márpedig fogyókúra részlegen nyílván előfordul)...

Meg "170/56, de 50 alá szeretnék lemenni, mert nagyon hájas vagyok", más meg 10 cm-rel alacsonyabban összetenné a kezét az 56 kilóval. (Tudom, hogy nem a súly a lényeg, csak 1 példa volt.)

2011. jún. 21. 11:20
 3/15 anonim ***** válasza:
azért kérdeznek szerintem ilyen ökörségeket, mert azt szeretnék halllani, h "hülye vagy, te nem is vagy tulsulyos, hanem pont jo, meg milyen csinos vagy, 1 kb-t se kellene fogynod" meg ilyenek, engem is kicsit felháborit, főleg h rajtam tényleg van nem kevés sulyfelesleg, és igyekszek tenni is érte, de azért probalom magamat olyannak elfogadni amilyen vagyok, igy szeretni magam, és nem az a legfőbb problémam mehetek e igy strandra.
2011. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
74%

komolyan gondolják..

én pl 168/58 vagyok és most erre azt írnád hogy nem olyan nagyon sok..és igen nem sok ahhoz képest hogy van aki 168/100 de van aki 168/50

imádok strandra menni mégsem megyek..ezért! mondjuk nem teszek fel ilyen kérdést de nem merek így kimenni strandra

2011. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 bix ***** válasza:
utolsó: ez idióta önértékelési zavar. ha látnád miket látok én a strandon... néha a gyerekek visszagörgetik a vízbe mert apu halálsikolyt hallat a greenpeace meg helikopterrel próbálja visszaterelni a partra vetett bálnát. tudom hogy ez sétrő sokaknak, engem nem zavarnak a duci lányok, nők a strandon, de egy ilyen testtel mint ami neked lehet... ugyankérlek.
2011. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bix ***** válasza:
én egyébként a keresőt használni nem tudó, egy nap 35.jére ugyanazt a kérdést feltevő, alap dolgokkal tisztában nem levő embereket imádok akik azt hiszik hogy a google az ellenségük, vagy azt se merik használni
2011. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer megkérdeztem a Google-tól, hogy hol van Chuck Norris....



Azóta rettegek.

2011. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
51%

bix!

nem önértékelési zavar.

tudom hogy sokaknál jobb testem van de én szeretnék tetszeni magamnak,a fiúknak sőt a lányoknak is.(hetero vagyok)

és vannak a kimondottan jó testű lányok,mellettük irtózatosan szégyelném magam

2011. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy részük csak megerősítést vár, gondolom.

Egy másik részük lehet, hogy valóban tanácstalan. Aki a média, a popkultúra, a szétphotoshopolt anorex divatvilág vagy a filmek művilága alapján próbálja belőni, hogy milyen is a szép alak, az tényleg bajban érezheti magát.

Mondjuk talán nem ezzel a beépített szűrővel kellene körbenézni a nagyvilágban, az a sok sörhas+piszkafaláb fazon, pókhasú asszonyság, szélesvásznú lányka és csöcsös fiúcska is ott vannak, csak ezek a strandüdvöskék mintha észre sem vennék őket, minimum fitness-edzőnek vagy rosszabb esetben modellnek akarnak kinézni. Sajnos a média-hatást nehéz kizárni, pláne tizenévesen, ahol még húzzák is ezzel egymást a csajok.

2011. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
azért mert ami anyuapu szerint aranyosan telt az más szerint lehet hogy ormótlan dagadt, vagy épp azt mondják hogy nezabáljál már annyit úgy is olyan kövér vagy, idegenek meg megmondják hogy mégse. meg lehet hogy van egy anorexiás idol az osztályban és ahhoz képest...
2011. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!