Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy unalmas és elcsépe...

Tudom, hogy unalmas és elcsépelt kérdés, de még "kezdő" vagyok. Ez így jó volt?

Figyelt kérdés

Nem rég szántam rá magam, hogy máshogy fogok étkezni, utána is olvastam a témában, de elég fiatal vagyok, meg amúgyse vagyok biztos benne, hogy ez így jó volt. A mai reggelim a kérdés, hogy jó volt-e így.

1 szelet tk kenyér vékony zsírszegény sajttal + csirkemellsonkával

2 tojásfehérje

1 paradicsom, 1 fél paprika, kígyóuborka

+1 kávé de az cukor nélkül, 0kcal

Az a furcsa, hogy nagyon tele lettem ezután, lehet, hogy túl sok volt? Vagy jó irányba haladok? Köszi, és bocsi, hogy ez a 377848432. ilyen kérdés, csak segítség kéne!


2011. jún. 22. 13:28
1 2
 1/11 bix ***** válasza:
szerintem vállalható. én reggelire még mindig azt mondom hogy több szénhidrát mehet, az indítja el a napod, ha mozogsz mellette akkor meg egyenesen kötelező. este kéne 0 köré hozni a ch bevitelt, reggel simán mehet a kalóriabomba zabpehely is.
2011. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
13: 31: Látszik nem vagy benne a témában.:/ -.- ez 1 egész napi adag.
2011. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bix ***** válasza:
első: mert b@rom vagy. azért. a koplalással elérheted gyorsabban a célt, amire ő ledob 10 kilót te 30 at, de amire ő eléri a 30 kilót te kezdheted újra mert visszahíztad... azt ne mond hogy ezzel a minimál szénhidráttal te bármi mozgásra képes vagy nagy intenzitással, mert az én nem hiszem el...
2011. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak, nagyon örülök hogy vicces kevedben vagy! :) Tényleg. Nem véletlen kértem bocsánatot kétszer is a kérdés miatt, és azért írtam, mint itt a legtöbb ember: segítségért. Valóban tele lettem tőle, ami általában akkor van, ha telezabálom magam, ezért is kérdeztem meg hogy hogy van ez.

Másodiknak köszönöm, és igen próbálkozom a vacsit fehérjedúsra csinálni majd :)

2011. jún. 22. 13:34
 5/11 anonim válasza:

Szerintem teljesen jó.

Sőt.. a tojáshoz mehetett volna a sárgája is nyugodtan :)

2011. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

* megehetted volna...

Elnézést, fáradt vagyok :)

2011. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismét csak bixet tudom helyeselni! Simán jó volt de ne felejtkezz meg a mozgásról sem :)
2011. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
150+80+150+15+15+0 =410... Istenem de baromi sok volt -.-" ... annak mondom aki azt írta egész napra... -.-" max számokkal számolva ugyanis egy tojás olyan 80, de ebből a sárgája a tömény. koleszterinben is meg mindenben
2011. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon jó lett volna, leszámítva a tojást.

Ha eszel sajtot meg sonkát, nem kell tojást enni. Ha meg eszel tojást, edd meg a sárgáját is. Mi ez a baromság? Alig van benne kalória, nagyon egészséges (ha normális mennyiségben eszik), de terjed ez a hülye divat, hogy szórjuk ki a tojás felét. 1 db tojásban 70 kalória van. Ebből 15 a fehérjében, 55 a sárgájában. Te kb. 110 kalória miatt dobálod ki a tojást. Ennyi van egy joghurtban, meg kb. a kenyeredben. Ha nagy szelet kenyér volt, akkor több. Ha kell a tojás, edd meg, ha meg nem kell, akkor ne edd meg. Ennyi.

2011. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Az utolsónak meg igaza van teljesen, alapból utálok kaját kidobni én is...


Egyébként csak 2-3 kilótól szeretnék megszabadulni, de szerintem ez a legnehezebb. Mozgok is rendszeresen, meglátjuk mi lesz.

2011. jún. 22. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!