Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így tudok fogyni? Mennyi idő...

Így tudok fogyni? Mennyi idő múlva lesz látható eredmény? (ha lesz. )

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete nem eszek édességeket. Nem mondom, hogy csak diétás ételeket fogyasztok, hanem csak nem eszek olyasmit ami nagyon hízlal, reggel es délben próbálok kevesebbet enni, nem vacsorázok. Naponta 20-30 percet tornázok és 8 pohár vizet iszok meg. 16/L
2011. jún. 22. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
pont regge és délben kéne többet enned, így ellát egész napra energiával. vacsizni is fontos, még ha csak 1 natúr joghurtot is v salit. ha nincs rajtad sok felesleg akk lehet lassabban fogsz fogyni, de sztem egy 16 éves lánynak aki mozog is rendszeresen ez ideális diéta :)
2011. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:
100%

jah meglátszik majd hamar. a vacsi elhagyása miatt lassú anyagcsere várható, diéta végén a normál kajára visszaállás után heveny hízással, keleten jojo effektussal kísérve.


egyébként a nem nagyon hízlal az mindenkinek más, és pont egyenlő az "én megpróbáltam mindent" kijelentéssel.


fogyni fogsz, de súlyt tartani a végén nem. plusz ha fehérjebeviteled nem megfelelő akkor izomból is ledobsz egy kicsit. vagy nem kicsit.

2011. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mind reggel, mind ebédre, és vacsorára enni kell. Nem annyit, hogy éhen halj, vagy éhséget érezz. Vacsorára is mehet nagyobb adag: tapasztalatból mondom, én degeszre ettem magam akkor is, és mégsem híztam vissza, még úgy sem, hogy meg sem mozdultam sokáig. A pohár nem mérőeszköz, inkább vegyél több 1, 1,5 literes vizet, és azt iszogasd. Nyáron 2,5 l a maximum, 2 a minimum a nagy meleg miatt.

Ja, és mozogni is kell, a táplálkozás megreformálása még nem elég.

2011. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!