Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen desszert fér még bele...

Milyen desszert fér még bele az egészséges életmódba?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok,hogy minden nap betolni egy tálca krémest,hanem arra,milyen nassolható dolog,az,amit az ember bátran fogyaszthat hetente maximum 1-2 alkalommal.Itt nem olyasmire célzok,mint elrágcsálni egy almát,répát,mert ezt természetesen az ember az egészséges táplálkozás részeként is fogyasztja.
2011. jún. 23. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálj diétás fagyit! Vagy joghurt tortát. Mi is multkor csináltunk és nagyon finom volt. Friss gyümölcsökből és natur joghurtból és mi barna cukrot tettünk bele.
2011. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

magas kakaótartalmú étcsoki

saját készítésű gyümölcsjoghurt/túró/fagylalt/turmix

olajos magvak

vagy kipróbálhatsz valami sütit teljes kiőrlésű lisztből, én pl. sütöttem már így palacsintát, és teljesen ugyanolyan volt, mint a rendes :)

Egyébként meg mértékkel minden belefér. Ha csak a tejcsokit szereted, ne kínozd magad étcsokival, egyél meg inkább egy keveset abból, amit szeretsz. Kevés édesség nem árt meg, ha egyébként egészségesen étkezel. Mondjuk ha fogyni akarsz, akkor a sütit nem ajánlom.

2011. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

> Milyen desszert fér még bele az egészséges életmódba?

Kis mennyiségben bármilyen.

2011. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,várok még tippeket.Szeretem az étcsokoládét,de szoptatok,így nem szeretném,ha a babám hasa fájna tőle.Nem csak fogyás miatt kezdtem el az életmód váltást,hanem azért is,hogy a lehető legegészségesebben tápláljam a picit:)Csak hát az ember néha elcsábulna 1-1 szelet túrótortára :)
2011. jún. 23. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
étcsoki,túrógombóc (zabpehellyel,édesítővel natur joghurttal) palacsinta (zabpehely, édesítő, szóda) natúr joghurt almával fahéjjal. én ezeket szoktam enni.
2011. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lemozgod, amit megeszel, legyen az desszert vagy akármi, akkor ehetsz amennyi belédfér.
2011. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!