Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet lefogyni a lehető...

Hogy lehet lefogyni a lehető leggyorsabban? (sürgős)

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Cserne Eszter vagyok. 12 éves 75 kg :( A következő tanítási évemet másik suliban kezdem. Szeretnék addigra nem kövér disznónak lenni. Célom - 10 vagy akár -20 kg fogyás. Bárhogyan is próbálkozok nem megy... Tippeket kérnék, de ha van egy rendes ember akkor napirendet...

Nekem ez nagyon fontos lenne.

Egy nyaram van rá.

és nagyon köszi mindenkinek aki ír 


2011. jún. 23. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biciklizz. Annyit amennyit tudsz. Akár barátokkal/barátnőkkel. :) próbáld kicsit hanyagolni a fagyit(tudom,nyáron nagy a kísértés :D) ,csokit,cukros üdítőket. Ja és este 6 után ne egyél már.
2011. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi =D Megfogadom, és igyekszem ^^
2011. jún. 23. 15:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tizenkét évesen nem lesz olyan nehéz, minél fiatalabb vagy annál könyebb:) Csak sok kitartás kell. Így van, mozogj biciklizz, és télleg került a cukros löttyöket, igyál jó sokat egy nap egyél gyümit zöldséget és fehér húsokat. Mivel fejlődésben lévő szervezeted van így nem mondom hogy egyél nagyon keveset, egyél viszonylag sokat de ne zsíros kajákat hanem egésségeseket:) Menni fog nyugi mozogj az a legjobb amit tehetsz:)
2011. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megnyugtató válasz :) Igaz is. Édességet mostanában nem eszek, ami jó. Viszont nem igazán szoktam sportolni. Azon viszont változtathatok :) Neked is nagyon szépen köszönöm a kommentet. Jól esik, hogy van remény.
2011. jún. 23. 15:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mozogj sokat, sétáltass kutyát, játssz kint, ússz, biciklizz, mozdulj ki! Egyél egészséges ételeket, mekit és társait, az édességeket, tésztákat kerüld el, de egyél szénhidrátot, csak keveset. És nyugodtan ehetsz ritkán fagyit, válassz vizes alapút, gyümiset, 1 v. 2 gombócot.
2011. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Arigatou ^^ megfogadom a tanácsod :)
2011. jún. 23. 16:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Szóval elsőnek fejeltsd el azt, hogy este hat után nem eszel, hidd el nekem nem éri meg.

Diétázni ne diétázz viszont étkezz egészségesen (12 éves vagy aki elküld diétázni az egy mérhetetlen nagy barom). Sportolj! Elsősorban olyan sportot válassz amit szeretsz, ne a fogyás legyen a célod vele hanem, hogy szeresd a mozgást.

Ha a rendszeres mozgás megvan akkor már jó úton haladsz.

2011. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kicsit mást mondtál mint a többi :D De amúgy, jó ötlet az, hogy szeressek mozogni ^^ Nagyon szépen köszi a választ (:
2011. jún. 23. 17:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Szívesen... azért írtam mást mert több a tapasztalatom. Túl fiatal vagy bármilyen diétához és bármilyen étel elvonásához. Ha most megvonod magadtól a szénhidrátokat/zsírokat és elkezdesz csak fehérjét zabálni akkor felborul nem csak az emésztésed hanem a hormonháztartásod is. A 10-14 éves korig a legfontosabb, hogy normálisan kajálj. Ha este hat után nem eszel és 11kor fogsz lefeküdni akkor nem hogy alig fogsz tudni aludni, de reggel mindenáron a cukros dolgokra leszel éhes. Nyugodtan egyél mindent (na jó azért a chips nem a legjobb de heti fél zacsiba nem halsz bele) de a legfontosabb mint mondtam a mozgás.

Ha most megszereted és betartod a rendszerességet soha nem lesz gond az alakoddal (max az agyaddal és azt fogod hinni, hogy kövér vagy mint ahogy láttuk itt a fórumon egy párszor) ezenfelül olyan korban vagy, hogy a legkisebb mozgás is pozitív változást fog hozni. Na de azért arra figyelj, hogy intenzív legyen és ne csak nyanya tempóban tekergess. Olyan sportot válassz amit télen, nyáron, esőben és hóban is tudsz űzni. Például kézilabdázz csapatban amikor nincs szezon akkor pedig eddz úgy, hogy minél jobb kézilabdás legyél.

2011. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hát *.* Ez nagyon-nagyon hasznos válasz volt. Komolyan =) és köszönöm azt is, hogy ezt megosztottad velem :D

Amúgy mivel nyár van, és én imádok biciklizni, akkor azt fogom csinálni ^^

Télen, suli időben, pedig megyek úszni, mert imádok azt is :D

És emellett, megpróbálok otthonra is valamit kitalálni ^^

De tényleg, nagyon köszönöm . :) És sohase örültem még ennyire hogy 12 vagyok :P

2011. jún. 23. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!