Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik lenne az amelyik jobb?...

Melyik lenne az amelyik jobb? Melyikkel érnék el többet rövid idő alatt? Július 7-ig kellene fogyni kb 5 kilót. Az 2 hét még.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék fogyni, de melyik diéta a jobb ??

[link] ez amivel elvileg a sztárok is fogynak.

[link] vagy ez amibe az van írva h 13 nap és fogysz. melyiknek higgyek jobban? mit javasoltok? milyen mozgást? napi mennyit? és hogy? és mennyi idő alatt fogynék az első diétánál 5-6 kilót? :O :D köszönöm előre is minden vélemény érdekel :) köszi előre is :D


2011. jún. 24. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A második egy sz*rság, úgy ahogy van. Az első meg körülbelül ugyanaz, mint egy sima egészséges táplálkozás, de kell neki egy ilyen szuper név, és akkor majd mindenki elkezdi ezt csinálni mert hű de jó.


Szóval, ha ilyen előírások meg nem is tudom mik nélkül nem megy, akkor mindenképpen válaszd az elsőt. Egyébként nem olvastam teljesen végig, de egészéges életmód: napi 5-6 étkezés, sok zöldség-gyümölcs, kevesebb szénhidrát (abból is jó minőség, pl. zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér stb.), sook fehérje (pl. sovány húsok - csirke, hal; sovány túró, tojásfehérje stb.), sok víz (ha tudsz, napi 3-4 liter), és mellette sport sport sport. Lehetőleg aerob edzés, szóval futás, úszás, bringa vagy valami, minimum 35-40 percen keresztül, heti többször. Ja és kerüld a zsíros, cukros ételeket és italokat.


Kb. ennyi a nyitja az egésznek, ha ezeket betartod, akkor valószínűleg fogyni fogsz. Heti 0,5-1 kiló az ideális, ennél többet csak nagyobb súlyfeleslegből lehet egészségesen. Nem ártana kiszámolnod, hogy mennyi a napi kalóriaszükségleted ( [link] aztán ennek megfelelően kajálni (van a neten csomó kalóriatáblázat, nehogy megkérdezd itt mindennél, hogy mi mennyi kalória).

Ajánlom a bodybuilder.hu-t is, olvasgasd véig a női részleget.


Sok sikert, aztán nehogy elkezdj valami hülye divatdiétát feleslegesen..! :) Hidd el, nem éri meg. Szerencsére nem tapasztaltam, mert neki sem fogtam ilyen értelmetlenségeknek, de ez tökmindegy. Mert ha miután lefogytál és ugyanolyan sz*rul étkezel, mint az egész előtt, garantáltan visszahízol. Úgyhogy hajrá, gondolj a jövődre és élj egészségesen! :) Így menni fog, ha igazán akarod.

2011. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még valami: ne 2 hét alatt akarj mindent elérni. Nem két hét alatt szedted fel azt az akárhány kilót, ne siettesd.


Ja és mielőtt bárki idepofátlankodna még a hülye szövegével: IGENIS SZABAD ENNI 6 UTÁN! lehetőleg lassú felszívódású fehérjét. pl. sovány túrót, fehérjeturmixot stb., és edzés után is pótold a fehérjét. Na mindegy, ezeket majd elolvasod részletesebben, ha érdekel :D


(bocs hogy ennyit írkáltam)

2011. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

semmi baj h ilyen sokat írtál. sőt köszönöm ((:

Hát remélem h lesz akarat erőm :) köszönöm :D

2011. jún. 24. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!