Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok,160 cm,...

16 éves lány vagyok,160 cm, és 57 kg. Kicsit nagyok, vastagok, erősek a combjaim, de karcsú a derekam, hasam nem túl nagy. Szerintetek szükségem van valamilyen fogyókúrára, vagy kb mennyi lenne az ideális testsúlyom, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nézz tükörbe. tetszel magadnak?

1) igen. szuper, nincs mit tenned. :)

2) nem. egyél egészséges kajákat, illetve sportolj (bármit, amit szeretsz) heti 4-5 alkalommal úgy 1 órát.

2011. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt neked kell eldöntened.


Én 160 cm vagyok 52 kiló és van rajtam hús itt-ott, kerek fenekem van, a csípőmről lenne mit leadni, illetve a lábam se éppen vékony. :)


De mindenki más, nem a kilók alapján kell eldönteni, hanem az alapján, hogy elégedett vagy-e azzal amit a tükörben látsz.

2011. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy túlsúlyos, nagyon irigyellek.

Én 160 cm vagyok, és 40 kg... egyszerűen nem tudok hízni, nem tehetek róla. Mindig csodálom azokat, akiknek van egy kis feleslegük (de nem dagadtak) és fogyókúráznak.

Ha nem vagy elégedett, sportolj vmit, de ne diétázz!

2011. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket:)
2011. jún. 26. 22:42
 5/5 anonim válasza:
0%
Én 172 cm vagyok és 52 kg (15/L) és én is vastagnak érzem a combom..! :/
2013. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!