Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka 2010 alakreform...

Rubint Réka 2010 alakreform 90 perces tornájából miért csak az első 20 percet tudom végigtornázni és utána nem megy úgy kidöglök?

Figyelt kérdés
90 perc lenne a torna, ebből én 20 percet bírok már 3.alkalommal, nagyon idegesít, miért nem bírom tovább? Másfél hónapja még végigbírtam csinálni, de most meg nem megy...
2011. jún. 28. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Melyiket csinálod belőle,ahol sok csajjal együtt tornázik,vagy ahol egyedül?
2011. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ahol sok csajjal:)
2011. jún. 28. 13:17
 3/14 bix ***** válasza:
ha eddig ment most nem akkor a kajáddal lesz a gond... leírnád egy átlagos mondjuk a tegnapi napodat őszintén?
2011. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is a kajára gyanakszom.


Ha az jó, akkor esetleg nem vagy vashiányos? Én akkor nem bírtam csinálni szinte semmit, olyan fáradékony voltam.

2011. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 bix ***** válasza:
szerintem elsősorban szénhidrát hiány, b terv max a vitaminhiány. ennyire drasztikus visszaesés az edzésteljesítményben inkább a kiürült glikogén raktárak miatt szokott történni.
2011. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Mint írtam, elsőnek én is a kajára gyanakszom, de lehet vashiány is.. Amikor én vashiányos voltam, hazaértem suliból, lefeküdtem aludni, felkeltem este 8-kor, megfürödtem és mentem újra aludni. Nem hogy 20 percet mozogjak...

2011. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Teletáltól rendelem már január óta minden hétköznapra az update 1 menüt... pl. tegnap saláta volt csirkemájjal és lilahagymával töltött szelettel, ettem húslevest zöldségekkel tészta nélkül, reggelire 2 szelet u1 kenyér felvágottal túróval paradicsommal paprikával, délután 18.00kor diétás meggyszószt főtt csirkehússal... Mai nap: reggeli ugyanaz mint tegnap, tízórai egy alma, ebéd:amerikai káposztasaláta fokhagymás hússzelettel. Uzsonna: puding édesítővel. Vacsora: KEFÍR
2011. jún. 28. 14:04
 8/14 A kérdező kommentje:
Hétvégén pedig eszek minden finomat még sütit is, mert vendégség van de akkor is inkább délutánig eszek hízlalót, este már csak fehérjét.
2011. jún. 28. 14:06
 9/14 A kérdező kommentje:
január 9. óta csinálom így és eddig 8 kiló fogyásnál tartok, sajnos 2 hónapja nem mozdul a mérleg se fel, se le...
2011. jún. 28. 14:08
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Rubint Rékára tornázok, de én nem a 90 percesre, az valahogy nekem nem annyira jön be.Két dvd-ről csinálom a gyakorlatokat magamnak állítottak össze.Combfeszesítés, hasizom, felsőtest formálás, csípő és popsi edzés.

Amikor elkezdtem még nagyon nehezen ment, elfáradtam 10 perc alatt, aztán volt egy időszak amikor gond nélkül megcsináltam, most 3 hete úgy érzem, hogy a combot nem tudom megcsinálni.Hiába csak 20 perc, hiába elég edzett a combom hozzá, hogy kibírja akkor sem....Persze erőltetem, mert tudom, hogy ahhoz amit akarok muszáj ezt nekem megcsinálni, de 10 perc után már folyik rólam a víz és a 15 percnél már alig kapok levegőt.Nem tudom miért van, rendesen eszek meg iszok meg minden.Úgyhogy a lényeg az, hogy nem csak egyedül te vagy így ezzel.Szerintem ez most egy ilyen periódus, majd elmúlik.

Sok sikert!

2011. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!