Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elszánt vagyok, csak...

Nagyon elszánt vagyok, csak sajnos nem értek hozzá, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Azok közé a nők közé tartozom, akik a fél életüket végig fogyózzák általában eredménytelenül. Mert a súlyom, mint a libikóka föl, le, valószinűleg a nem megfelelő diéta, sport aránya miatt Ma újból neki fogok, de határozottabban. Vettem magamnak egy táblát a szobámban, lefényképeztem magam, kiraktam a képet összegyűjtöttem milyen sportolási lehetőségeim vannak, mi fér bele az anyagiakba, időbe..stb.. A probléma csak a táplálkozás, egyszerűen annyi helyen olvastam és annyi dolgot, hogy nem tudom már mit higgyek, de ilyen mindenféle tanácsadóra sajnos nincs pénzem.. A kérdésem van itt olyan ember, aki az egészséges táplálkozásban tényleg otthon van és adott esetben intézhetem hozzá a kérdéseim?

Még egy kérdés, ami már rögtön első nap felvetődött a jázmin rizs mennyire hízlal a sima rizshez képest? Illetve a sporttal kapcsolatban is mégegy kérdésem lenne, sajnos a közelben nincs futópálya, így marad a beton valóban tönkre teszi a térdeim ha hetente többször beton úton futok? Aki esetleg csatlakozna hozzám a fogyózásban szóljon nyugodtan.


2011. jún. 30. 13:03
 1/2 bix ***** válasza:

ha félted a térded akkor szobabicó vagy elliptikus trainer, vagy sima bicikli. első két esetben ha teheted vegyél olyat ami tud kcalt mérni. csak hozzávetőleges értékeket kapsz, nem halálpontosat, de támpontnak mindenképp jó, + ha van benned némi versenyszellem akkor meg tudod dönteni a napi, heti kcal értékeidet.


kajával kapcs ha van konkrét kérdésed szívesen válaszol itt bárki

2011. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En ugy velem k..u.r...va..ra mindegy hogy milyen rizst eszel.Fogyokura: sima viz,semmi szensavas vacak,semmi alkohol,semmi kenyer,csak gyumolcs,zoldseg,feherje,stb.Es masfel ora kemeny testmozgas.Ha ezt mind betartod,akar meg fott krumplit is ehetsz vajjal,nem hiszem hogy meghizol.A futasrol meg annyit hogy fuss amennyit birsz es ha faj a terded akkor inkabb szobabiciklizz.
2011. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!