Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A South Beach diéta hatásos?

A South Beach diéta hatásos?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


+hozzá 5 napi 1 órás sport.


2011. júl. 7. 09:21
 1/4 bix ***** válasza:

a feminás link jött csak be nekem. a kaja alapvetően jónak tűnik, lehet vele kicsit variálni mert így elég egysíkú lesz. mozgást nem írnak mellé, így teljesen hiteltelen is a kezdő szakasz két hét alatt 8-13 kiló...


mozgással viszont stabilan lehet hozni átlag heti 1 kiló körül, a kaja normális, csapj bele, az elején ha van sok túlsúly akkor gyorsan beindul, aztán szépen lassuló tendenciát fogsz látni, de ez ellen nem tehetsz sokat.

2011. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

majdnem baromság, de biztos hogy nem teljesen.

már csak azért is butaság, mert 3-4 perc átfutni a szöveget (relative lassan olvasok) és nem ér meg ennyi időt.

ételeket enni kell főleg, ami nem étel azt nem, ami pedig nagyon feldolgozott étel, sok cukrot tartalmaz, finomított stb. bár lehet hogy "étel" de ezeket nyilván nem eszed, mert minek..

ezután figyelsz a mozgásra és a kalória bevitelre, a szükséges tápanyagok megfelelő bevitelére és kb. ennyi..

olyan, hogy nem eszel rizst, és 6 kilót fogysz 2 hét alatt (bár nem brutálisan) de sok, és fölösleges.. tehát megint csak egy egyszerű média fogás :)

barna rizs, csirkemell mindég mehet, mellette természeten zöldség, annyi gyümölcs amit még belefér a cukor bevitel miatt.. ennél nem kell jobban bonyolítani, hozzáértő ember még annyit segítene, hogy hétről hétre igazítana kicsit a kalória beviteleden, étrenden valamennyit. de ez már a legnagyobb hatékonyságért megy ilyenkor :)

2011. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a mozgás fontosságát meg írta kedves bix kollega :)
2011. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hogy lehetne ezt az étrendet variálni? Mert így tényleg eléggé unalmas...ha 2 hétig ezt eszi az ember..

Nyilván kell mellé mozgás...de az étrend szerintem is jó.

Viszont ez is olyan lehet, hogy ha én abba hagyom az első fázis után akkor visszajön csomó kiló? (már ha megy le egyáltalán..) Itt az abbahagyás alatt azt értem, hogy akkor se falom fel a házat, meg folytatom az egyéni kis diétám, csak nem eszerint élek.

Hmm?

2011. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!