Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy tuti reggeli receptem...

Van egy tuti reggeli receptem fogyózóknak?

Figyelt kérdés

Én is ma reggel próbáltam ki és nagyon finom volt, nagyon jól laktat. És mindössze 350Kcal.A neve túrós palacsinta.

Elkészítése: Kell 1db tojás, 1dl tej, 2 evőkanál fehér liszt, és 2kávéskanál zabpehely és kevés só. Ezt össze kell dolgozni és egy picit hagyni kell. A töltelék 20dkg túró, fűszerezve sóval, borssal, és egy fél csomag snidlinggel. A palacsintát egy kis vajon kell csinálni, attól lesz szép szine. Ebből az adagból 2db lett nekem, átlagos teflonos edénybe.

Mellé ettem paradicsomot. Isteni finom volt. Egy félnél már azt éreztem tele vagyok. A másik holnapi reggelim lesz. Azért próbáltam ki, mert már 3hónap alatt meguntam, a pászka, barnakenyér, magvaskifliket.

Akinek van kedve az próbálja ki.


2011. júl. 7. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
én sima zabpehellyel (50 gramm) és 1 tojással csinálom, plusz ásványvíz. teljesen olyan ízű mint a sima palcsinta csak vastagabb. 50gramm zabpehelyből lesz legalább 4-5 nagy.meg sem tudom egyszerre enni. és ha fahéjjal töltöm plusz édesítővel akkor 300 kalória alatt van, de mivel egyszerre nem tudom mind megenni így egy étkezés kb 150 kalória
2011. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hú ez jó ötlet :D lehet kipróbálom :D én is pont most untam rá a zabpehelyre tejjel meg mazsolával :S úgyhogy gondoltam csinálok zabpelyhes sütit. vettem édesítőt (25 db-ot összetörtem és beletettem), 7 deka zabpelyhet "lisztté" őröltem (nyújtófa meg szűrő) és 10 deka zabpehellyel, 100g margarinnal (225 kcal-os), 1 kk fahéjjal és szódabikarbónával meg egy pici tejjel összekevertem, és lett belőle 30 kiesebb sütike, és kiszámoltam hogy egyenként mindössze 30 kalória :D most épp sül, kiváncsi vagyok milyen lesz.

ha érdekel valakit majd megírom milyen lett :D

2011. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!