Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kissé sok volt ebédre,...

Ez kissé sok volt ebédre, nem? Hány kcal lehetett?

Figyelt kérdés
Ma már biztos, hogy nem eszek.A tegnapi napom jó volt, mert nem ettem semmit, és olyan jó volt felkelni.Ma meg elég sokat ettem ebédre.Reggelire egy almát ettem.Ebédre 25 dkg cukkinit(nem rántottat), 11 dkg mozzarellát és egy paradicsomot.Megyek nemsokára konditerembe, maximum a végén levezetésképpen többet fogok sífutózni, mint szoktam.
2011. júl. 8. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Még 1 elmebeteg... De jó helyen jársz, itt sok társra fogsz találni a hülyeségedben, sok sikert;-)
2011. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem viccnek szántad.Amit felszedsz izmot a kondizás közbe azt gyakorlatilag le is adod mert nem eszel semmit.Ha így folytatod pár hét és kórházban fogsz kikötni.
2011. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 bix ***** válasza:
91%

rémes. cukkini vagy 50kcal, mozarella vagy 300 a paradicsom meg vagy 5. reggeli alma az 30.


tehát ma bevittél kőkemény 385 kcalt.

gratulálok. ints búcsút a melleidnek és a menstruációdnak ha nő vagy, mert sokáig nem lesz, ha pasi akkor meg a teszto termelésednek. viszlát

2011. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges, fogadjunk mielőtt elkezdtél fogyózni meg zabáltál mint az állat, ezek nem ételek, ez semmmi
2011. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azta qva élet, jóhogynem egy féldisznót zabáltál meg.

Szerintem már egész héten ne egyél...

Értelem a köbön:D

2011. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Lol... Ha hajnali 1kor pöppet kajás vagyok és kimegyek enni, csak akkor 5x többet kajálok mint te 2 nap alatt, mégsem vagyok egy medvedisznóember....
2011. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"A tegnapi napom jó volt, mert nem ettem semmit"

Szerintem folytasd is így. Ne egyél többé soha semmit! Hisz ez a jó... Majd csak rosszul leszel, kórházba kerülsz, anorexiás leszel stb. Ezaz!

2011. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem hogy, hogy éhezhettél meg ma, ha tegnap nem ettél semmit??!! hogy volt merszed enni egyáltalán?!
2011. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A mai napom olyan jó, mert reggelire ettem 13 dg főtt csupasz tésztát (keverten: háromszínű zöldséges + integrális tönköly), hozzá fehér teát ittam, később ittam még egy kávét is, cukor nélkül, ebédre két nem tele tányér krumplis-borsós csirkepaprikást ettem az előbb, s még vár ma rám egy nyers uborka, meg 2 dl tarhó vagy joghurt.
2011. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Meglátszik szünidő van, mókás kedvében van valaki.
2011. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!