Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami egyszerű receptek...

Valami egyszerű receptek csirkemellből? (Ebédre)

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
saláta csíkokba sült csirkemellel, rántott husi, tepsis hús-tetején minden jóval, gyros tál
2011. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Paradicsom mártás burgonyával, csirkemellel!

+ Lesz egy leves alapod...

2011. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Knorr zacskos husi alap,beleteszed a csirkemellet a zacsiba rászrod a port és kiveszed a kész husit vagy a maggi sajtos csirkemell(paniros)alap,na az is jó és könnyü,kis olajba megforgatod a hust,belehempergeted a zacsiban található panirba és 17 percig sütöd a sütőben és már kész is.

Ennél egyszerübb nem jut eszembe most.

2011. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) . Már elkészítettem addigra, egyedi módon.

A csirkemellet feldaraboltam, lefüszereztem, sóval borsal, ételízesítővel, tettem bele 2 gerezd fokhagymát összetörve, és egy deci tejet , ezt összekevertem, letakartam, és fél óráig hagytam állni, utána egy kis olajon megpirítottam. Azután külön tálba vágtam össze, paradicsomot, paprikát, és uborkát, pici sót tettem rá, és összekevertem a csirkemellel. Nagyon finom lett :)

2011. júl. 9. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!