Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhatároztam hogy le fogok...

Elhatároztam hogy le fogok fogyni hétfőtől kezdem! Megyek kondi terembe is hétfőn. Drukkolnátok? Esetleg valaki mellém szegődne? : D

Figyelt kérdés
Elegem van hogy nap mind nap a családomtól megkapok a megjegyzéseket ne zabálj mert még kövérebb leszel stb... Meg az osztályból a fiúk is. Meg mutatom milyen fából faragtak engem! régebben sikerült le adnom 10-kg-ot de már a fele vissza is jött..:(( 160cm vagyok és 73 kg.:( Köszönöm a válaszokat 18L
2011. júl. 9. 12:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
edzéstervem nincsen de már beszéltem a kondi termes sráccal az össze írja nekem. 23 éves lány neked szerintem biztosan jó alakod van szerintem nem is kéne fogyjál.. De ha akarod fogyózhatunk együtt. de te előbb el fogod érni a célodat:)
2011. júl. 9. 12:59
 12/18 anonim ***** válasza:

második vagyok..

Én 162cm magas vagyok,és 80 kilótól indultam..Már fogytam 6 kilót,de elmentem nyaralni,és abbahagytam.Jelenleg 74 kiló vagyok.Most hétfőtől újra belerázom magam az edzésekbe..Mivel én nem sietek,így nem adok magamnak olyan "szabályt" hogy pl: augusztusig 10 kiló mínusz..A célom 60 kiló.Ha ezt 1 év alatt érem el akkor 1 évig edzek,sportolok rendszeresen.ha 2 év alatt akkor 2 évig figyelek erre..

Akaraterő már megvan,csak néha olyan rossz egyedül menni az uszodába,konditerembe..De időm van bőven..

2011. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked! Én 72 kg-ról kezdtem. Most 59 kg vagyok. Még 9-et le szeretnék adni. Amúgy 162 cm vagyok. Nagyon jól érzem magam, fel merek már venni szoknyát, rövidnadrágot az utcán. Van, hogy megnéznek a fiúk. Este vidáman fekszem le, mert tudom, megtettem mindent ma is, hogy jobban nézzek ki. Reggel szintén vidáman kelek, és kiegyensúlyozott vagyok. Nem bántam meg, hogy belekezdtem. AZ első pár nap iszonyú nehéz volt. De mára már természetes! Szóval...csak hajrá!
2011. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Sose fogysz így lefogyni :))


"hétfőtől kezdem"


Ha nagyon akarnád, már a mai nap többi részében nem ennél hizlaló kajákat.

2011. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Benne lennék írj privit
2011. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nekem is írnál privit??

Nem tudom, h hol laksz, de ha tudnánk egymást bátorítani, vagy megosztani a tapasztalatainkat biztos jól esne :)

2011. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12:58 vagyok

Hétfő van-ugye tudod mit ígértél magadnak-és nekünk- mára!?! Sok sikert és kitartást!

2011. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen. Tartom:) Reggel voltam a kondiba.. Sok férfi volt.. De mindegyik segítő kész volt.. Azt hiszem örömmel fogok járni:))
2011. júl. 11. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!