Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zumba fitness- Cardio party...

Zumba fitness- Cardio party c. dvdt most töltöm, hallottatok már róla? Hatásos lehet?

Figyelt kérdés
Még nem is hallottam róla, de néztem róla videókat, nem tünik rossznak. Pont ilyen kardio edzést kerestem.
2009. márc. 30. 21:17
 1/3 anonim válasza:
Hello! Én csak a youtube-on láttam, s mivel amúgy is salsára járok, nagyon szimpatikus! Szerintem ez az a mozgásforma, ahol nem gyötrődsz, szórakozva, élvezettel mozogsz, így szívesen vágsz neki bármikor. HOnnan sikerül letöltened, ha megkérdezhetem, engem is nagyon érdekelne. Jamin Cardiora is jártam, az is táncos torna, rövid koreográfiák betanulásával, az is szenzációs volt, sajnos megszűnt a környékünkön. Érdekelne, amit töltesz, (akár magánban is) atandi@gmail.com. Előre is köszi és hajrá, szeretni fogod!
2009. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia.

elég régen tetted fel a kérdést ,de én csak most találtam rá a zumba fitnessre.sikerült letöltened?nézd meg ezt is:zumba hawaii Katie Moore fitness,,Muevelo "című videót.

postai utánvéttel nem küldenél nekem is egy DVD-t??de csak ha sikerült letöltened és tovább is adnád.

2010. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!