Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire jó az a fógyókura...

Mennyire jó az a fógyókura ami től 13 nap alatt 8 kilót lehet fogyni? Megcsinálta valaki? Milyen eredménnyel? (linkeltem lent)

Figyelt kérdés

[link]


Még egy kérdés...mit igyak a kávé helyett ha nem bírom cukor nélkül meginni..de ha nem iszok akkor meg fáj a fejem egész nap..:(


2011. júl. 12. 12:35
 1/5 bix ***** válasza:

sz@r reggel egy kávé és ennyi? nemár ez nyúlkaja ami itt van, emellé mozogni nem fogsz tudni... anélkül meg normálisan fogyni necces.


kávét lehet inni édesítőszerrel, bár gondolom azért van kockacukorral írva hogy a vércukrodnak adjon egy löketet. kár hogy ez az inzulincsúcs hamar lecseng, és ebédid 23x éhenhal a legtöbb ember... segáz. kezét lábát törném el aki ezeket kitalálta

2011. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egész jó de azért marhahús meg ezek elég drágák amúgy jól hangzik!De kár hogy piálni nem lehet mert ha lehetne elkezdeném én is!Meg kávézni sem kávézom!De nem hinném hogy túl egészséges lenne!Na meg 25 dekás hús az nagyon sok!
2011. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A marha helyett lehet enni csirkét..valahol olvastam a honlapjukon...:)

Nekem a reggeli kávé az elég mert amugy sem szoktam enni mellé..:) de mondjuk a 2 tojás ebédre..hát nem tudom attol leszek majd éhes..:)

2011. júl. 12. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
bix, aki ezt kitalálta az vagy koporsóban van, vagy anorexiával és gyomorfekéllyel kezelik
2011. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem is olyan kemény ez a diéta,mondjuk a sima feketekávét utálom. De ezen kívül sz@r az egész,biztos nem tud mindenki ennyit fogyni vele,az meg fullhülyeség hogy visszatérsz a régi életmódodhoz és 2év után sem hízol vissza. Röhögőgörcs....

Amúgy már nem azért,de minek kell ilyen hülye diétákat követni,nem lenne egyszerűbb egészségesen étkezni és számolni a kalórákat? Azt ehetsz amit akarsz,persze diétának megfelelő kajákat,és nincs megszabva hogy na most akkor vacsira told be a 250g húst,pedig szívesebben megennél 200g sovány túrót,pár kocka gyümivel.

2011. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!