Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tartósan szeretnék leadni...

Tartósan szeretnék leadni 10kg-t. Tippek? 15/L (163 cm magas vagyok, és kb 66 kg) :

Figyelt kérdés
:) :) :)
2011. júl. 12. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Tipp: nézd meg azt a napi 20 kérdést és a válaszokat, aminek ugyanez a témája.
2011. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

szia! pont ebben vagyok én is!


5 napos méregtelenítő kúra DR. Steinberger féle léböjt. neten fentvan részletesen


ezzel már egyszer sikerült ledobnom 5kg-ot


aztán 21 nspos Biotech Usa fogyiprogram. 2 féle kapszula, shake edzés után és vacsora helyett. itt már lehet enni,de lehetőleg max barnarizs vagy zöldség köretnek,abonett,sok víz vagy gyümilé,naoi 5x kaja. ezzel azt ígérik 5-7kg lemehet


itt vannak a linkek:

[link]


[link]


nem olcsó de ha bejön akkor a súly nem rakódik vissza,vagyis ha utána nem kezdesz el újra sokatb enni..


én e mellettt napi 1 órát lépcsőzöm,és heti 2x rubint rékázok


nekem ma volt az első napom,ha gondolod megírom mi lett az 5 nap után

2011. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

kerüld a nagyon cukros,sós ételeket

egyél sok zöldséget és gyümölcsöt nem tudom halottál-e már negatív kalóriás ételekről melyek emésztésében több kalóriát éget el a szervezet mint amennyit bevitt(ezekből egyél sokat):


Gyümölcsök: áfonya, alma, ananász, citrom, eper, görögdinnye, grépfrút, málna, mandarin, mangó, papaya, sárgadinnye, barack, szeder, cseresznye, szőlő, kivi, narancs, ribizli.

Zöldségek: brokkoli, zeller, céklafélék, fehérrépa, cukkini, erőspaprika, káposzta, fejessaláta, fokhagyma, karfiol, paradicsom, retek, sárgarépa, spárga, spenót, uborka, vöröshagyma, zöldbab, kelbimbó, petrezselyemlevél.



igyál sok vizet (szénsavmenteset mert a szénsavas puffaszt) és zöld teát(zsírégető hatása miatt) fehér kenyér és péksütemények helyett válaszd a teljes kiőrlésű termékeket


Ebédre egyél leveseket meg főzelékeket.


Vacsorára negatív kalóriás ételeket


meg fuss vagy sétálj legalább 1 km-ert meg otthon ha tévézel csinálj felüléseket jó sokat és ne számold közben úgy többet csinálsz hidd el :)


Sok sikert!

2011. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, igyekszem! :)

leírhatod, hogy eddig hogy állsz!!! :)))

2011. júl. 12. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
úr isten... ezek a válaszok... kapszula, meg tartós fogyás... ennyi erővel hód spray-t is használhatsz... istenem...
2011. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sétálgass a barátnőiddel fussatok esetleg vagy norbi féle fitness-t is kipróbálhatjátok (ezeked még magadba is megteheted :D )
2011. júl. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és ne higy ilyen-olyan diétáknak meg fogyó kúráknak a mozgás egyszerűbb és hatásosabb is :D
2011. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia!


én vagyok a léböjtös-fogyis :) reggeli mérés:- 0,8kg :)))

2011. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszikösziköszii :D és köszi.:))
2011. júl. 13. 14:20
 10/11 anonim ***** válasza:

a kapszula nem a kaja helyett van,hanem segít rendbetenni pl a vércukor szintet,ami a normál testsúlyhoz kell. nekem belassult az anyagcserém,hiába nem ettem sokat,híztam. van ilyen! van ami pl étvágycsökketnő ami megint csak segít,mert könnyebben érzed,h tényleg éhes vagy,vagy csak úgy ennél valamit. tartós meg azért marad,mert a szervezeted és te is hozzászoktok a normális étkezéshez,iváshoz,és azután már megy magától.


ha vagy olyan erős h alapból is simán átállsz,akkor semmi gond,de nem miondenki az,és mint írtam,nálam anyagcsere lassulás is volt-gyerekszülés után. bármit tettem,bármit mozogtam,vagy stagnáltam,vagy híztam. aztán elkezdtem egy kis támogató-bogyószedést/homeopátia és almaecet kapszula/ és elkezdtem fogyni. 2 hónapig szedtem ezeket,lement 5kg.

később már csak reggel és este homeos bogyó-Fucus- ami az anyagcserét serkenti és szépen fogyogattam, havi 1-2kg-kat.


a léböjt kúra meg főleg jó,pláne nyáron,amikor az ember úgyis főleg inni vágyik,akkor meg miért ne lehetne ezt is tiudatosan művelni? pár nap,kimennek a méreganyagok, a lerakódott salakanyagok,a felgyült víz,máris 2-3 kg val könnyebb vagy,plusz a fogyás is jobban meg ezután,h ezek kipucolódtak


hajrá!!!!

2011. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!