Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combról nagyon gyorsan lefogyn...

:) :) :) kérdése:

Combról nagyon gyorsan lefogyni hogy lehet?

Figyelt kérdés
Fogyózni nem akarok csak tornázni, ha kell egy nap sokat csak legyen kisebb a combom és hamar :S
2011. júl. 13. 20:28
 1/7 bix ***** válasza:
égess el napi 9000 kcalt és naponta fogysz egy kilót. amíg ennyi deficitet nem tudsz összehozni egy nap akkor normális diéta és mozgás mellett van esélyed fogyni hetente teljes testből 1-et. helyi zsírégetés meg nincs. se másnak se másnak...
2011. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondta, nincs helyi zsírégetés. Inkább próbálj futni/kocogni vagy biciklizni. Emellett természetesen a szénhidrátbevitel csökkentése is fontos lenne.
2011. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én is onnan akartam, több hónapja kezdtem, és még mindig alig ment le abból a nagyobb zsírrétegből ott.
2011. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és azt hogy kell a 9000 kcalt elégetni?akkor azt mondjátok mincs remény?...a futással az a baj hogy nem vagyok városi és itt senki se szokott csak ugy futni ugyhogy szerintem hülyének néznének ha elkezdenék futni a piacon :D máshol meg nemtudom hol lehetne..
2011. júl. 13. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
jajj ugyanmár, náulnk sem fut(ott) senki. legalábbis tavaly baromira hülyének néztek. azóta meg már megszokták hogy esténként futok. sőt, néha még másokat is látok, pedig egy kis pletykás faluban élek.
2011. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát én is :D
2011. júl. 14. 11:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy voltam táborban és -nemtudom hogy combról-e- fogytam 2 kilót ugyhogy ugylátzik nekem ez a jó megoldás:D
2011. júl. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!