Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék belső combról...

Hogyan tudnék belső combról fogyni?

Figyelt kérdés
Már egy kicsit kiakaszt a dolog... Se futással, se biciklizéssel nem tudok lefogyni erről a testrészemről és a combom köze kisebesedik ahogy összeér futás közben. Mit tegyek ?
2011. júl. 13. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ugrókötelezz
2011. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
nincs helyi zsirégetés, fogjátok fel! fuss tovább, eléred a célod!
2011. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, attól hogy nincs helyi zsírégetés még ugrókötelezéssel fogyhat és a combján is fog látszódni. Na meg a futás is jó.
2011. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen belső combizom erősítő gyakorlatok meg feszesítő gyakorlatok. Fogyni szerintem nem fogsz csak ettől de hátha kicsit ha megfeszülnek tartanak a zsíron is valamennyit. Neten sok ilyen gyakorlat van és kardioedzés után szerintem még lehet eredményes is (valahol azt olvastam hogy utána kis mértékben irányítható így a fogyás bár nekem nem jött be)


Aúgy akik feszt kiírják ezt hogy helyi fogyás nincs, basz*** felfogta mindenki, ő se azt írta hogy csak onnan akar. amúgy meg egy jó példa erre sztem én vagyok hogy ne feltétlenül diétázással akarjon va fogyni valaki, mivel 56 kg vagyok 167 cm és ami felesleg van rajtam az deréktól fölfelé van a combjaim pedig sztem normál méretűek ha pedig diétázom combról megy le. Nem akartam beszolni de már bosszantó hogy mindenhova kiírják ah csak valami gyakorlatot kérdeznek meg akkor is.

2011. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*beszólni


Am. futáshoz nics olyan térdnadrág ami nem mozog rajtad és így elméletileg nem tud kidörzsölődni a combod se. Vagy valami futónadrág vagy ilyesmi.

2011. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*beszólni


Am. futáshoz nincs olyan térdnadrág ami nem mozog rajtad és így elméletileg nem tud kidörzsölődni a combod se. Vagy valami futónadrág vagy ilyesmi.

2011. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bicikli?
2011. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, menj lovagolni, elvileg nagyon szép formál. Ha nem, akkor meg Rubint Réka! :)
2011. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!