Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácstalan 33 éves nő vagyok....

Tanácstalan 33 éves nő vagyok. Sajnos az utóbbi másfél évben híztam 5 kg-ot, és nagyon utálom így magam. Mit tegyek, hogy újra a régi legyek?

Figyelt kérdés
Sokat betegeskedtem az utóbbi időben, ezért eléggé legyengültem, az erőnlétem kábé nulla. Nem fogyókúrázni szeretnék, hanem életmódot váltani. De nem tudom, hogyan kezdjem el. Milyen étkezés mellett lehetnék újra karcsú. Nem szeretnék állandóan húst enni. A kenyérfélékről, tésztáról, rizsről le tudok mondani, de szeretném, ha néha egy fagyi pl. beleférne. S milyen típusú mozgásba kezdjek ilyen idősen és ilyen edzettségi szinttel. Látom, hogy vannak itt szakértők, akik válaszolnak. Tudnátok nekem is segíteni?
2011. júl. 14. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Már meggyógyultál? Szerintem kezd el egészségesen enni, gyümi, zöldség, husi, kevesebb rizs, alig krumpli. Reggeli tk. kenyér, vagy ilyesmi, zabpehely. Lassan kezdje el mozogni, sok séta, pici kocogás esetleg, vagy bicikli, szobabicikli, úszás, ha van hol. Tök nyugodtan egyél fagyit, csak mértékkel!
2011. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!