Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162cm magas vagyok és 63kg.2hó...

162cm magas vagyok és 63kg.2hónap alatt letudnák fogyni 10kg-t? Fogyókúra mellett mennyit kéne sportolnom és mit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 18:30
 1/6 bix ***** válasza:
42%

atombombát akarok építeni 2 hónap alatt milyen vezetéket vegyek és mi az a plutónium?


olvasni kéne hogy egyáltalán mi a kalória mint fogalom, hogy miben mennyi van, mit lehet és nem lehet enni. és ha megvan minden akkor is rengeteg dolgot el lehet bukni...


de nagyvonalakban: diéta: max tk kenyér, rengeteg zöldség, egy kevés gyümölcs, hüvelyesek, natúr zsírmentes húsok aka csirke pulyka hal, némi rizs, víz, zabpehely, sovány tejtermékek stb ami egészséges


ami nem az krumpli zsíros kaják, kész kaják, fehérlistes cuccok lásd kenyért péksütik pizza stb, cukros csokis történetek, nasik, magvan pl mogyoró vagy dió.


kcal.hu nézz szét mi mennyi

[link]

itt számoltasd ki mennyi az alap energiaigényed

abból vonj le de ne csússz 1100-1200 alá semmiképp.


mozgás: intenzív, az elején amíg bírod aztán 1 óra köré kitolni ha megvan rá az állóképességed. futás bicikli, akármi ami sok és nagy izomcsoportot dolgoz meg hatékonyan.


ezek csak támpontok, mindenkinek magának kell kitapasztalnia hogy mire reagál jól a szervezete, és hogy mennyi kalória kell a fogyáshoz, súlytartáshoz, hízáshoz. az eleje mindenkinél kísérletezés, és ha rendesen beindulsz az heti 1 kilót jelent átlagban, hacsak nincs extrém túlsúly. nálad nincs, alacsony testzsír százalékon pedig jelentősen nehezebb a fogyó, az utolsó 5-6 kiló kegyetlen küzdős...


sok sikert. nem mintha szép látvány lenne egy 162 centis 53 kilós csaj, én a vékonyakat szeretem de az már nagyon durva lenne.

2011. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne fogyizz, hanem kezdj el sportolni. Kerékpár hetente 4*1 óra...
2011. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Hát én 1 hónap alatt 5kg-t fogytam tehát akkor pont kijön neked a 2 hónap -10kiló. :)

Jó étrend nélkül hiába mozogsz sokat akkor sem fogsz fogyni,max. nem hízol tovább. Femina.hu-n sok diéta van,azok között találsz jókat. Én is onnan csináltam az egyiket, csak egy kicsit nagyobb adagokkal.

2011. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az utolso válaszolót kérdezném h melyik diétát próbáltad?
2011. júl. 28. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ennek a diétának a mintaétrendjéből merítettem ötleteket. Ilyeneket ettem csak kicsit nagyobb mennyiségben mert azért én még fiatal vagyok. :)

2011. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :) az én étrendem ennél kicsit szigorúbb és eddig sikerültkilót leadnom szal asszem maradok annál de nagyon köszi :)
2011. júl. 31. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!