Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Könnyen futsz 40 percig?

Könnyen futsz 40 percig?

Figyelt kérdés
Itt mindenki olyan simán írja, hogy fut 40 percet mondjuk 2naponta. Nekem 3 hétbe telt, mire le tudtam futni szünet nélkül, ráadásul régen aktívan futottam... Másnak hogy sikerül elsőre?
2011. júl. 16. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát én nem. Ha aktívan ráálltam a heti 4-5 futásra, bár elértem a 4-5 km-t egy futás alatt, de többszöri megállással. Pedig nem futok gyorsan...sőt:( de egyszerűen muszáj megállnom egy-két percre néha:(azaz sétálnom.
2011. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
megfelelő légzés, kényelmes cipő, hűvös idő.
2011. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én könnyen, de csak kocogva futok és közben zenét hallgatok, az elvonja a figyelmemet. Nincs nagy túlsúlyom és még fiatal vagyok, biztosan azért megy ilyen könnyen.
2011. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most fogom elkezdeni. Minden másnap fogok futni 1 órát.
2011. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sehogy gyűlölök futni
2011. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5 kiló feleslegem van mindössze, de képtelen vagyok futni. Ez van.


Magyarázták sokat, próbáltam rengetegszer de nem megy. Hol a mellkasom szúr, hol más helyen.


Lehet állóképességem gyenge, de hát az aerobic órákon meg semmi bajom ha megállás nélkül pattogok, és az úszás se készít ki.

Biciklivel is hihetetlen távokat teszek meg gyorsan, és egy huzamban.

A futás az szemét dolog. :S valamiért nem megy. és ez dühítő.

2011. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem időben mérem a futásomat, lehet hogy ez baj, de hát mind1. általában 6-8 km-t futok, van, amikor zenével, és olyankor van, hogy több, mint 40 percet futok, egyhuzamban. szeretek futni. van, akinek ez nem megy, és van, akinek igen. mindenesetre ha szoktatod magad, akkor te is fogsz ennyit tudni.
2011. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bix ***** válasza:
81%
6 éve kb a sarokig se értem el összeestem. mostmár simán megy az intervallumozás 60 percig is. edzettség kérdése. nem egyszer pusztultam el amire összejött. megére? igen. ennyi
2011. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Június 15.-én elhatároztam, hogy márpedig az idei nyáron leadom azt az 5-6 kg felesleget, ami 2 év alat feljött rám. Szépen elterveztem mindent, az egyik, hogy hetente 4x vagy 5x (hétköznapkon) eljárok kocogni 40-45 percet. Az első néhány hétben 20 perc után meghaltam, úgyhogy sétáltam a pályán két kört (500m-t) gyorsabb tempóban. A sétálás viszont annyira rossz volt, hogy utána amikor újra elkezdtem kocogni 100 m-en belül úgy beszúrt az oldalam, hogy nem bírtam tovább futni. Azóta próbálok figyelni arra, hogy minél egyenletesebb, lassú tempóba kocogjak. Igen, ha futnék több kalóriát égetnék, de nekem, aki életében önszántából sosem futott eddig (csak tesi órán, amikor muszáj volt), már a kocogás is teljesítmény. Most már fél órát megállás(séta) nélkül lassan kocogok.

És utána mindig olyan jól érzem magam, sokkal vidámabb, pozitívabb és mosolygósabb vagyok. Úgy érzem minden tökéletes. Jót tesz nekem a futás:)

16/L

2011. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!