Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utolsó kilók. Relatív kis...

Az utolsó kilók. Relatív kis súlyból keveset fogyni. Hogy indíthatnám el a fogyást?

Figyelt kérdés

160 centi vagyok és 58 kiló. (70-ről értem el ezt életmódváltással és mozgással, lassan, fél év alatt)

Már január óta tartom ezt a súlyt és nem megy lejjebb.


Sokat gyaloglok (gyors tempó, hosszú táv), és biciklizem, és úszni is járok így nyáron.


Centikben mérhető a változás mióta úszni járok, de kilókban nem. (tudom, az izom nehezebb)


Az a helyzet, hogy 53 kiló körül szeretnék lenni, ekkor éreztem ugyanis jól magam a hízás előtt.


Egy izmos 55 kiló is megfelel. :)


Szóval az a lényeg, hogy tényleg csak néhány kiló minusz kellene.


Tudtok valami olyan mozgásformát, aminél látványos az eredmény?

Koplalni nem szeretnék, szerintem az étrendem nem rossz, minden tápanyagot eszek, rendszeresen elosztva a nap folyamán.


Aki volt már hasonló helyzetben, hogyan birkózott meg az utolsó kilókkal?


2011. júl. 17. 15:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és 24/L. Ez lemaradt.
2011. júl. 17. 15:40
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Csak ízért írok mert én is hasonló helyzetben vagyok:)) kicsi súly és ebből már nehéz.Kíváncsi vagyok a válaszokra.)) Nekem 2-4kg van még hátra
2011. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyszerű.

Kiszámolod a napi kalóriaigényed,pl 1700kalória és lecsippentesz belőle 2-300kalt és tartod az 1500kalt,addig,amíg el nem éred a kívánt eredményt.

Diéta alatt emeld meg a fehérjebevitelt a feszesség megőrzése végett,tskg/1.5-2g-ra.58 kiló vagy,akkor napi 116g fehérjét egyél.És természetesen mindig a ch-n kell csökkenteni.

Ha nem voltam világos,akkor gugliba-kalóriadeficit fogalma.

A némi izmossághoz meg sokkal több és tudatosabb edzés szükséges mint néha úszkálni,meg gyalogolni.

2011. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nézd, ha többet lecsippentek belőle, az már koplalás. Mindenféle kalóriaszámlálás szerint is.


Ezért akarok valami másféle, hatékony mozgást hogy ne a kajából kelljen elvenni.

2011. júl. 17. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Beírtam az adataidat az orvos lexikonba,ami nagyjából jó becslést ad és aszerint ahhoz,hogy tartsd az 58 kilót bőven 2000-2300kalóriát kell bevinned.

Szóval simán van miből levenni,vagy alapjaiban rossz a fehérje-ch aránya az étrendedben.

De ha növelni akarod az edzést az csak dicséretes.

Akkor heti 3x ezt kell tenned-

[link]

És heti 3x ezt-

http://www.youtube.com/watch?v=8z8NovjhPGs

vagy ezt 1 órát-

http://www.youtube.com/watch?v=lVkYjp4mqnc

Ha a kajád is rendben lesz hozzá,fél év-8 hónap alatt simán fitnesz modell tested lehet.

2011. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!