Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexiások szoktak inni...

Az anorexiások szoktak inni (ice tea) vagy ne igyon semmit maradjon annál h lenyeli a a nyálát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 10:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Vizet, mert az nullkalóriás. Amúgy marha jó, h itt reklámozod - mintegy büszkén -, h az vagy.


Amúgy én is (múlófélben), és meg akarok gyógyulni belőle.

2011. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

:D

vizet iszunk. mi az az ice tea? a tea az víz, aromaanyagokkal, alkaloidákkal.. szóval víz. a jég is víz.

ihatsz ásványvizet is.

mást nem iszunk, attól, hogy a boltban a polcon van, még nem kell nyúlkálni.

2011. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nehogy már elhiggyétek, hogy csak a nyálát issza... Ez akkora kamu... Már rég meghalt volna, hacsak nem 1-2 napja kezdte, de azt is kötve hiszem.
2011. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
na szerintem mindenki félre értett mert nem vagyok anorexiás csak kiszeretném próbálni 1 héten keresztül. De akkor ezek szerint szoktak inni. Ja és igaz a nyálamat ittam egy fél napig mert azt hittem h kilehht bírni de nem . És már a nap másik felébe 3l italt ittam meg
2011. júl. 21. 13:35
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexiát nem lehet 'kipróbálni' te szerencsétlen. Az anorexia elsősorban nem azt jelenti, hogy nem eszel, az csak szimplán koplalás és nemevés, ha direkt csinálod, akkor meg hülyeség is.

Az anorexia mentális betegség, testkép- és evészavar összekapcsolódva, egy más tudatállapot, egy borzalom.

De azt tartod itt menőnek meg 'kipróbálni valónak', amibe emberek halnak bele, ami egész életeket tesz tönkre. Gratulálok. Ha fogyni akarsz, csináld úgy, hogy ne dögölj bele és ne menjen rá az egészséged, úgy talán az eredmény is élvezhető.

2011. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

emberek a saját életüket teszik tönkre. a modern korra vagy a társadalomra fogni badarság.


Kérdező: 3 liter ital? vagy nagyon vizezed, vagy nagyon kemény vagy, én biztos alig-alig bírnék 3 litert a leghitványabb serből is.

2011. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
utolsónak: pedig hidd el h az az egészséges ha naponta 3l folyadékkot iszol meg és ezt már nekem az orvos is mondta meg több embertől halottam. AZ most csak egy dolog ha te nem bírsz meginni naponta annyi folyadékot hisz minden embernek más a szervezete. + azért akartam kipróbálni az anorexiát mert a kuzinom abba szenved átakartam élni egy hetett hogy neki mégis milyen rossz lehet perzse kudarcot vallotam mert nem bírtam ki.
2011. júl. 23. 09:38
 18/20 anonim ***** válasza:

nem 3 liter folyadékról volt szó, azt a 10 éves kishúgom is meg tud inni, hanem 3 liter italról. ami mondom, már sörből is sok, pedig abban alig van alkohol.


anorexiát nem tudod kipróbálni egy hétig. ugyan úgy, mint a skizofréniát sem.

2011. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
mikor italt irtam nem alkoholra gondoltam :D
2011. júl. 26. 13:49
 20/20 anonim ***** válasza:
tudhattam én ezt?
2011. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!