Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell még fogynom, a...

Mennyit kell még fogynom, a hájas hátamra milyen tornát javasoltok? (képek)

Figyelt kérdés

Persze ilyen rövid nadrágot csak itthon hordok, nem rémísztgetem az embereket az utcán. :D

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 20. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
ha meg vagy elégedve a mostani méreteiddel akkor nem fogyni kell hanem sportolni. ha ez az én alakom lenne én egy 10-est biztos le szeretnék adni (de ez én vagyok)
2011. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy? hány kg?
2011. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sportolj, és kb. még 3-5 kilót fogyj. És vegyél egy szexibb melltartót, ami méretben jó, mert ez láthatóan túl nagy körméretben.
2011. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de ezt a melltartót dobd ki mert borzalmas. :)
2011. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem megleptél, mert annak ellenére hogy nem vagy vékony még is jó alakod van. Tőlem ilyet ritkán hallani pedig, mert én nagy edzés és vékonyság párti vagyok


21L

2011. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy-ahogy tartom az update-t. Eddig (ősz óta) naponta 1x tornáztam 20 percet Rékára, az elmúlt két hétben meg naponta 2x ugyanennyit. Azóta egy kicsit valóban nagy lett körben ez a melltartóm, de nem tudom mi a borzalmas benne. Nagyon kényelmes, szereti a bőröm, és sehol nem buggyan ki belőle a mellem.
2011. júl. 20. 13:44
 7/7 A kérdező kommentje:
161 cm magas vagyok és 61 kiló. 31 éves.
2011. júl. 20. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!