Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Schobert Norbi az új könyvében...

Schobert Norbi az új könyvében mennyire dolgozta át az Update-et?

Figyelt kérdés

Érdemes megvenni az új könyvet annak, akinek a "régi" módszer egyszer már bevált, és szeretné újra, vagy ebben már mindenhez a saját termékeit ajánlgatja?

Tényleg olyanoktól szeretnék véleményt, akik már olvasták, megnézték, és ismerik a régi módszert is!


2011. júl. 21. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem az én válaszomra számítasz akkor, bár így legalább meg lesz a kérdés a listámban, mert engem is érdekel. Én azt vettem észre az alapok óta, hogy szépen annak megfelelően dolgozta át az egészet, amiket ő piacra dobott saját név alatt. Pl. ugyanaz, ami az egyik könyv szerint még de jó egyes kód, az hirtelen borzasztó hármas kódú szörnyeteggé változik, de se baj, csinált helyett updateset ő.


Szerintem rohadt jó az update, de én inkább megmaradtam az "ős" updatenél, mikor a normális cuccokat osztotta be kategóriákba, nem azt sugallta az egész, hogy tessék menni az update pékségbe és venni a cuccot, különben sehogy se jó a dolog. Mert nekem mondjuk annyira nem tetszik, hogy ugyanaz updatesben meg nem updatesben annyi, hogy a nem updatesben kicsit több a szénhidrát, az updatesnek meg háromszor olyan hosszú az összetevő listája tele fura dolgokkal. Nekem ez nem tetszik. Tök jó volt az egész, de az az út, amin elindult, nem tetszik és nem hiszem, hogy az új könyv irányt váltott volna.

2011. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megerősítettél abban, amit gondoltam, még akkor is, ha nem olvastad még az új könyvet. A leírásban tulajdonképpen csak a szokásos gyalázkodó válaszokat akartam elkerülni, amiknek tényleg semmi közük a kérdéshez.
2011. júl. 21. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elolvastam 2x is az új könyvet!! És megerősítem a gyanútokat. Sajnos olyan minőségi dolgok mint pl.a zab "rossznak" van titulálva. meg még sorolhatnám..........az egésznek az a lényege,h.minden rossz kivéve az ő termékeit!!! Én is az eredeti update szerinti életmódot javaslom. Mert ez már így túl mű..........
2011. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem veszem meg. Nekem egyszer már bevált az eredeti, csak a terhességek alatt, szülés után elengedtem magam. Gondoltam, hátha kicsit bővebb információk vannak ebben az újban, de ha teljesen "átkódolta", akkor felesleges, maradok az eredeti változatnál.
2011. júl. 22. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!