Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 30 nap...

Hogyan fogyjak le 30 nap alatt min.8 kg-t? Surgos lenne.

Figyelt kérdés
Surgos lenne. Ez a 30 nap csak bemelegítés lenne mielott áttérek az EGESZSEGES ELETMODRA. TUdom h nem helyes amit kérek, de fontos lenne. Kérlek adjatok tanácsokat!!! elore is koszonom!
2011. júl. 21. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én tanácsom: mostantól fogva ne egyél SEMMIT!

Garantáltan le fogsz fogyni 8 kg-t.

2011. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:

attól függ mennyiből... nagy fogyásban a legnagyobbak simán ledobtak az elején hetente ennyit. persze jelentős része nem zsír volt.


30 nap alatt leadnál 8 kilót bemelegítésként? az nem gyenge.


erre nincs tanács. koplalj. ennyi. izomból egész gyorsan lejön. zsírból szeretnél fogyni ennyi idő alatt ennyit? profi edző és hajszálig testreszabott és utolsó betűig betartott kaja mellett se hiszem hogy normálisan lehet.

2011. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány centi, hány kiló vagy?

30 nap alatt ilyen mértékű fogyást én csak úgy tudok elképzelni, ha tetemes súlyfelesleg van rajtad, és már diétázni, mozogni kezdesz most. Egyébként nem érdemes ezt a "bemelegítést" megtenned.

Gondolj csak a testmozgásra. Előtte bemelegítés van, ami jó célt szolgál, és nem káros az egészségre. De ha te a 30 nap úgy fogysz 8 kilót, hogy az egészséged károsodik bármilyen kis mértékben is, bakot lősz.

Semmi sem sürgős. Ha jól csinálod, lehet időigényes, de megnyugtatóbb, hogy amellett, hogy fogysz, nincs semmilyen szervi problémád, vitaminhiányod, és egyéb tényezők, ami egészségügyi szempontból nemhogy előbbre vinne téged, hátráltatni fog, és stresszelni.

Ez a bemelegítés miért ne lehetne inkább olyan, hogy szépen lassan, fokozatosan rakod le teljesen cukros, vagy zsírtól fröcsögő ételeket, és mellé beiktatsz egy kis testmozgást, hogy a tested is felkészüljön majd a több és megerőltetőbb mozgásformákra (ha eddig véletlenül semmit sem mozogtál). Ez barátságosabb lenne, mind testnek, mind léleknek, és nem drasztikus.


Gondolj bele. Pl.: eddig agyoncukrozott, zsírtól bőven csöpögő ételeket ettél és sokat, innentől végigkoplalnál 1 hónapot, aztán újabb hirtelen váltás, és egészséges életmódra térnél. Túl nagy, túl rizikós váltások.

2011. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!175/76 vagyok
2011. júl. 22. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!