Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulimiás ismerősök fel vehetné...

Bulimiás ismerősök fel vehetném veletek a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
nem érdekelnek az köcs**g emberek akik lehordanak..szeretnék olyan emberekkel beszélgetni akik megértenének!Más bulimiások...én most kezdtem el....e-mailban beszélgethetnénk....ha gonoljátok!
2011. júl. 21. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat a válaszárt, én nem lehordani akarlak. Bevallom nekem is megfordult a fejembe. De rájöttem hogy az edzéssel és az egészséges táplálkozással többet érek. Remélem nem bántottalak meg. Gondolkodj egy kicsit. De ha nem, az a te döntésed, szia.
2011. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mire ide jutottam hogy ezt a kérdést kiírjam,elgondolkoztam én már mindenen.Tisztában vagyok mindennel.Olyanok társaságára vágyom akik velem hasonló cipőben járnak!
2011. júl. 21. 21:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Én bulimiás vagyok, de már annyira az életem részévé vált, mint a zuhanyozás, nem is tudom, mit lehet erről beszélgetni. de azért: dollcemetery@gmail.com
2011. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írtam neked, és köszi ...
2011. júl. 21. 21:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy bulémiás megérti mint mész keresztül, de segíteni nem fog a dolog, csak jobban belesüppedsz az állapotba.

Olyan emberrel kellene erről beszélgetned, aki egyrészt visszaráncigál a normális táplálkozás útjára, de a legfontosabb az, hogy a betegség mögött húzódó lelki okok kezelve legyenek. Amíg ezt nem ismered fel, továbbra is maradsz ebben az állapotban.

Egy volt anorexiás lány

2011. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, de nekem le kell fogynom.én ezt már nem bírom.nem vagyok büszke magamra.bulímiás ma lettem, hánytattam magamat.te is biztos nem véletlen lettél anorexiás...
2011. júl. 21. 21:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül lettem anorexiás. De többek között azért, mert egy csomó problémám forrásának a kilóimat meg a külsőmet tartottam.

Lefogytam, és boldogtalanabb voltam, mint valaha. Ez nem a kilóktól függ. Ráadásul egészségügyi bajaim is lettem, és majdnem tönkretettem a családomat és a baráti kapcsolataimat.

Fogyni csak egészségesen érdemes, úgy is van eredmény, és még élvezhető is.

2011. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudnák veled valahol beszélgetni?facebook,msn?mail?
2011. júl. 21. 22:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ma lettél bulimiás? ez nem egy klub, ahova olyan jó bekerülni. ezzel nem fogsz lefogyni, akárhogy is szeretnéd. nem kéne ebbe beletörődni. nekem is megfordult már a fejemben, hogy milyen egyszerű lenne... de ezt csak a gyenge emberek teszik. és ők sosem érik el azt, amit akarnak. erős akarsz lenni? akkor sportolj sokat.

Ajánlom neked a Dr. House első évadának 14. részét.

amúgy nekem is küldhetsz emailt, ha gondolod, elmondhatnád, mi a bajod, és próbálnék segíteni, ahogy tudok. semmit sem veszíthetsz. ;)

2011. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, k**sög leszek:

Azt szeretnéd, hogy elrohadjon a nyelőcsöved, és kirohadjanak a fogaid?? Normális vagy? Utána néztél, hogy milyen károkat okoz ez a testben??? Amint leállsz vele, visszahízod, amit leadtál, ha meg nem, akkor búcsút inthetsz a normális életnek, és persze a fogsorodnak... Ha neked nem fontos, akkor sok sikert!! Bár, ha belegondolok, ennél még az anorexia is "jobb".....

2011. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!