Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan szeretnék fogyni...

Gyorsan szeretnék fogyni min.10 kilót! Mit ajánlotok? HELP!

Figyelt kérdés

maximum 2-3 hét alatt szeretnék minimum 10kilót fogyni ha kell akkor nem egészségesen!És ne gyertek azzal,hogy:heti 1kg az egészséges!nem érdekel! muszáj leadnom 10kg-ot vagy többet!Nem cigizek nem kávézok,és fogyasztó szerek sem kellenek!adjatok egy jó étrendet légyszíves! jah és az ebédet nem tudom sose mi az ebéd hordjuk a kaját a suliból.és több ezer ft-os kajákra nincs pénzem.

Van egy elképzelésem:

Reggeli:1db grahamos kenyérből sima pirítós

Ebéd:ami van

Vacsora dinnye

és ebédből azt nem tudom mennyit egyek :S de adjatok tippeket légyszi!!!!Köszi előre is!


2011. júl. 21. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Megmondod miért kell hirtelen ennyit fogynod?
2011. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A dinnye szinte cukros víz.


Fehérliszt nuku (kenyér, ill. tészta), cukor nuku. Sok zöldség.

2011. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

akkor dinyét nem eszek.

Akkor viszot:

Reggeli: 1kistányér zöldségsali egy sima(grahamos)pirítóssal

Ebéd:ami van

Vacsi: sima pirítós

És mellé sportolok majd napi 1km futás és Napi 5perc szobabicikli mert csak annyit bírok,egyenlőre

és mivel hajlékony vagyok mellé nyújtás is:)

Így jó lesz még valami hiba?????KÖSZIII:)

2011. júl. 21. 22:05
 4/21 anonim ***** válasza:

Tízórai és uzsonna is kell.

Teljesőrlésű kenyeret egyél. Ha tészta, legyen durum, vagy teljesőrlésű szintén.


A szervezeted amúgy úgy működik, hogy ha megvonod a kaját, azt hiszi baj van, és egy idő után nem fogsz fogyni, hanem a szervezeted elkezd tartalékolni.

2011. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Jellemző, hogy a feltett kérdésre sosem válaszolnak. o.o"

Mintha az ok hátterében valami gyermeteg butaság lenne, és a kérdező az anonimitás ellenére se akarná égetni magát, mikre nem gondol.

Elkeserítelek, nem fog sikerülni. Nem, és nem. :) Sehogy. Se egészségesen, se koplalva.

2011. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Miért nem fog sikerülni?
2011. júl. 21. 22:14
 7/21 anonim ***** válasza:
1 km futás? 5 perc bicikli? Ne haragudj, de kizárt, hogy így leadj 10 kilót. Ami nekem nem baj, szerintem is fontos a fokozatosság, dehát te sietsz annyira...
2011. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
és ha mégtöbbet sportolnék?
2011. júl. 21. 22:17
 9/21 bix ***** válasza:

el kéne 2-3 hét alatt érni 80-90.000 kcal deficitet, mert egy kiló zsír 8-9000 kcal-t jelent. legyen 3 hét. ez hetente 26-30.000 kcal deficit. az napi 3700-4200 kcal hiány. tegyük fel hogy semmit nem eszel 3 hétig, így ebből erős túlzással vonhatunk le napi 2000 kcalt mint alap szükséglet, a vége 1700-2200 kcal. 0 gramm kajával ennyit kéne edzésekkel elégetni. ha eszel akkor annyival többet mint amennyit bevittél:D sok sikert...



jó étrenddel és iszonyat edzéssel se fogsz ennyit lefogyni 2-3 hét alatt, de valszeg még a felét se. még ha bogyóznál akkor se. esélyed nincs rá fizikailag... még ha fizikailag képes is lennél rá akkor is úgy vágnád taccsra a szervezeted hogy talán a kórházba se jutnál el...

2011. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

1kg=7000kcal nekem napi fogyasztásom alapból 1200kcal max 1500kcal tehát ha 14 napra néznénk akkor az 21000 kcal.

Ha ez lenne az étrendem akkor kb.600kcal/nap lenne azaz 2hét alatt 8400kcal.És amennyi kcalt elégetek a napok alatt...Szerintem így sikerülne.Mert ha egész nap nem ennék,tapasztalt emberek:Sanorexiások:Sha 14napig nem esznek,és nem mozognak az 12kiló minusz tehát 0kcal egész nap 14napra 0kcal=-12kg de nekem elég lenne 8kg is. vagy 6.akkor 5napig éhezek+mozgok vagy 3hétig mozgok és keveset eszek!:D

2011. júl. 21. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!