Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fogyókúráztok? Azért,...

Miért fogyókúráztok? Azért, hogy tetszetek a másik nemnek? Esetleg másmiért?

Figyelt kérdés
Hiszen, ha valaki nem vagyok aránytalanul kövér, akkor miért is kínlódik?
2009. ápr. 3. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy magának tetszen és feltudjon venni olyan ruhákat amiylet szeretne és az ízlése meg amiben jól érzi magát, meg persze jobb a közérzete és igen azért is, hogy tetszen a másik nemnek.
2009. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten fogyózni szoktam, de beiktatok diétásabb heteket. Nem érzemném jól magam, ha hurkásodnék, nem tudok rendesen futni ha nő a súlyom, utálom ha reggelente dagadtabb a bokám, szeretem ha kényelmes a farmerem és nem vág a hasamba, ha lehajolok.
2009. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mert attól még h vki nem "aránytalanul" kövér, érezheti magát roszul a bőrében. a kövérség amúgyis relatív fogalom, ki-ki döntse el a maga ízlése szerint, h hány kilósan tetszik magának, hogy tudja elfogadni magát
2009. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én elfogadom mindenki válaszát, mert indokaim között van (nekem is) az, hogy lecseréljem a ruháimat és - a vékonyság által - jobban érezzem magam a bőrömben.


De ha őszintén gondolom; miért is? hogy tetszek a másik nemnek. És hogy "vékony" legyek, jó alakom legyen. Nem tudom ki hogy van ezzel, nem látok bele senki fejébe, de sztem legtöbbünknél tudat alatt ez húzódik meg. Mert akkor érzem jól magam a bőrömben - vékony vagyok - mert ezáltal tetszem a másik nemnek. Női hiúság

2009. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam fogyózni.. Mi értelme ? Abszolút nincs rá szükségem (áldom az eget, a géneimért), de van, mikor tisztító napokat-hetek beiktatok. Bár, az méregtelenítés, de akkor is lecsúszik pár kiló.
2009. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi okok miatt.
2009. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha ledobom ezt a 6-7kiló plusszt, akkor olyan leszek, mint kb 5éve és akko nagyon tetszettem magamnak. Jobban éreztem magam, mert jól álltak rajtam a ruhák és szerettem tükörbe nézni. A másin nemnek nem akarok tetszeni, hisz van barátom és ő szeret így is, meg ha 50kilós vagy ha 80kilós lennék is:)
2009. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám azért fogyókúrázott, mert a túlsúlya már az életveszély határát súrolta volna, sajnos gyógyszerek miatt is hízott el részben, nagyon nehéz volt neki. Élni akart, ennyi, és meg is lett az eredménye, leadta a túlsúlyát, és most már jól érzi magát a bőrében, és egészségesebb.
2009. ápr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én azért fogyózom hogy jobban tetszek magamnak..jobb ruhákat vegyek nyárra, jól nézzek ki a strandon, a barátomnak ígyis jó vagyok deha elkezdtem nem adom fel..még kb 2 hónapig csinálom. addig remélem lemegy egy 6 kiló és akkor márcsak formálódnom kell:D
2009. ápr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint azért, mert van egy tök jó nadrágom, amibe nem férek bele. :) Ja, és a narancsbőr eltüntetése sem utolsó szempont.
2009. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!