Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diétával fogyjak le?

Melyik diétával fogyjak le?

Figyelt kérdés

174cm magas és 75 kiló vagyok.

sportolok rendszeresen, sajnos édesszájú vagyok..

milyen diétát kezdjek?


2009. ápr. 3. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát ne a 90 napost.


Állítsd magadnak össze a saját diétádat, azokból az ételekből, amit meg bírsz enni. Kulcsszavak: sok rost, sok friss zöldség, gyümölcsök, kevés - és az is jó minőségű - szénhidrát, sok fehérje, omega-3-as zsírsavak és tocsogó zsírtól mentes étkezés! Légy kreatív!

2009. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem vagy kövér.
2009. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a legegyszerübb diétával.. kevés szénhídrát sok fehérje..

sok aerob.. és lehetöleg kerüld a csokit

2009. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Egyikkel se, nem vagy kövér, és a diéta az egészséged kárára mehet.
2009. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szia, nekem is pont ilyenek a paramétereim, eddig 9 kilót fogytam, és legalább 6-7et akarok még. Én ha édességet kívánok akkor uzsonnára vagy tízóraira eszem vagy műzlit, vagy valami fincsi joghurtot. Lehet hogy nem hangzik túl jól mert végülis nem mondanám hogy a múzli az csoki, de énis nagyon imádom a csokit és letudtam róla mondani mert mikor azt ettem nem ment a fogyás. De mindent meglehet csinálni fogyisan. pl tegnapi ebédem 2 dl tejböl tejbegríz édesítővel meg fahéjjal. este meg lehet saláta virslivel, délelőtt mehet egy pár szelet tk kenyér valamivel. uzsonna pl alma vagy gyümi.
2009. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok, igen persze a heti legalább 5napi torna pl dvd-re, szoba bicaj, futás
2009. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem volnék kövér?

ezen meg vagyok lepődve, mert látom hogy a többi lány milyen cingár hozzám képest...

olyan rossz olvasni, hogy valaki 60 kilóért küzd, én meg 70-ért..:(

Am mondják hogy csini vagyok, és éppen ma csináltam egy "egész"alakos képet magamról..

2009. ápr. 4. 10:55
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
akkor necsak nyávogj hanem tegyél is valamit érte. Sok kövér ember lebirt fogyni persze akarat kérdése.
2009. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
előző:nem nyávogok, eddig lefogytam már 18 kilót..
2009. ápr. 4. 13:29
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Én mindenképp a Norbi-féle update-et tudom javasolni. Már kétszer is lefogytam vele 7-8 kilókat.
2009. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!