Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúránál reggelire megfele...

Fogyókúránál reggelire megfelel 2db puffasztott rizs (natur), és egy bögre (2dl) laktózmentes tej?

Figyelt kérdés
Azért laktózmentes, mert allergiás vagyok a laktózra.
2011. júl. 22. 14:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, és mit tudtok mondani ami laktózmentes, és fehérje gazdag? Estére eszek laktózmentes joghurtot, de már egy kicsit unom :)
2011. júl. 22. 14:12
 2/16 anonim ***** válasza:

ha két éves vagy, akkor a tízóraiig kihúzod vele


a laktóztartalom és a fehérjetartalom közt nincs összefüggés

2011. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha 10db puffasztott rizs lenne akkor jó is lehetne akár.
2011. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok éhes vele ebédig, amúgy tudom hogy semmi köze, de pl túrót nem ehetek, mert ugye tejből készült.

Akkor ehetem meg, ha beveszek egy Laktaz tablettát, ami segít nekem lebontani a laktózt. De nem tudom hogy szabad e fogyókúra alatt, és nem is szabad sűrűn bevenni.

2011. júl. 22. 14:19
 5/16 anonim ***** válasza:

nem akarlak bántani kislány, de én elég sok laktózérzékeny embert ismerek, a többségük csontsovány...leírnád a méreteidet, kép esetleg?


a másik, mielőtt fogyókúrázni kezdesz meg kéne beszélni az orvosoddal, hogy hogyan szabad neked fogyókúrázni...bár 100%-ban lefogadom, hogy a min heti 3*1-1,5 óra intenzív sport, sok zöldség, gyümölcs és hús benne lesz a javaslatában

2011. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sportolni természetesen sportolok, és köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 22. 14:39
 7/16 anonim ***** válasza:

és a méreteid?


[link]

[link]

[link]


és fejezd be a koplalást, nem tesz neked jót!

2011. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Dehogy koplalok, nem akarok én koplalni, tudom hogy az nem jó, egészségesen szeretnék lefogyni. Az orvosilexikon szerint kb 1200kcal kell heti 1kg-os fogyáshoz.
2011. júl. 22. 15:02
 9/16 anonim ***** válasza:

he?????????


hagy lám, milyen adatokat írtál be

cm/kg/év?

2011. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ja és mennyit sportolsz?
2011. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!