Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég körültekintően állítottam...

Elég körültekintően állítottam össze az étrendemet, vagy módosítanom kéne?

Figyelt kérdés

Napi 1200-1500 kcal (de inkább az alsó határt igyekszem megütni)

- reggeli főleg tk kenyérből, sonkából és sok zöldségből áll - kb 250 kcal

- tízórai gyümölcs - kb 150 kcal

- ebéd bármi, ami főzva van, de persze nem zsíros húsok, namen csirke, vagy hal szintén sok zöldséggel - 350 kcal

- uzsonna egy joghurt (csak az édesitettet tusom megenni, ez nagy baj?) gyümölccsel és fél csomag jó reggelt mini-vel (ami CH, cukor és d.u. van és nem jó)- 250 kcal

- túró, mozzarella, tojás vagy tonhalsaláta - 200 kcal


napi egy/másfél óra taposógép és 2l víz


170/69 (72ről indultam, de gondolom a víz tűnt el eddig)L


2011. júl. 25. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogjuk rá jó, bár ebédnél mindig legyen hús! És én kicsit keveslem, mondjuk nyugodtan mehet nyugodtan mindig az 1500kcal. Ezenfelül sajtot nem ennék vacsira, bár ezt neked kell érezni a fogyókúrát nem fogja nagymértékbe befolyásolni csak mondjuk én végigfinganám az éjjelt tőle.


A 2l víz ne legyen benne a tervbe, ha többet is megtudsz inni igyál! Aki nem iszik eleget az bukott ember!


És én elgondolkodnék a teljes testes edzésen a helyedbe, ha tényleg szép végeredményt akarsz.

2011. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) + heti egy konditerem és úszás elég lenne? Vagy a napi lépegetés helyett vezessek be mást? Mert - nehezen, de - minden megoldható... azt hiszem
2011. júl. 25. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az úszás nem lenne rossz, de a legjobb eredmény mégiscsak a konditerembe tudnál elérni.


De itt egy másik kérdésre adott válaszom:

"Nézzük a mozgás részét:

Egész testben kell gondolkodnod, nem csak lábad van.

Ha veszel a hervisben egy 10kgos tárcsás kézisúlyzót iszonyat sok gyakorlatot el tudsz végezni otthon egy kis zene mellett. Ne parázz azon, hogy "kigyúrt" leszel ahhoz teljesen más étrend kell, nem igen fogsz izmosodni. Tehát igen javaslom egy beszerzését, 4eFt tehát nem egy kifizethetetlen összeg, így néz ki ami neked kell: [link]


Na de nézzük a tervet, elsőnek súlyzó nélkül, bár számokat nem fogok írni neked kell tudni mennyit tudsz csinálni. Mondjuk pl tudsz 20 fekvőt letudsz nyomni akkor 2*15-öt csinálj, egy kis pihivel közte.

Tehát:

Fekvőtámasz

tolódzkodás

hasprés

guggolás

kitörés

lábemelés

hasprés

széles húzódzkodás

szűk húzódzkodás

törzsemelés

futás (intervall pl 10 sorozat egymás után pihenő nélkül 100m kocogás, 50m erőltetett futás)


A legtöbb amit csinálsz az a húzódzkodások és a guggolás/kitörés legyen, ezek legyenek a fő gyakorlatok. Mindenből mint mondtam 2 sorozatot csinálj úgy, hogy be tudd fejezni az edzést.


Ha veszel súlyzót akkor pedig itt találod a gyakorlatokat: [link]

De csak a fantáziádon múlik az egész: http://www.youtube.com/watch?v=vM181Z47TmI ha nem is épp kettlebell csak simán a súlyzóval már az is jó

"

2011. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!