Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória ez? (lent)

Hány kalória ez? (lent)

Figyelt kérdés
1 adag sültkrupmli, másfél db fasirt, 3 db barack, 1 cerbona müzliszelet, 1 tányér lebbencsleves, és 1 adag tejfölös gombás hús tésztával. Az adagok normál méretüek. Köszi a válaszokat.
2011. júl. 26. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
google a barátod a kcal.hu meg a kistesója
2011. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
www.kcal.hu
2011. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bix ***** válasza:
de mivel ott ezeket nem fogja megtalálni itt meg senki nem tudja neki betippelni mert lehetetlen, ezért egészen pontosan 1140.42 kcal. a cerbonán rajta van, a barackot megtalálod a kcal-on, a többire meg esélye nincs senkinek. adagok, meg normál. én ma betoltam egy számomra normál adag csikemellet zöldséggel. az mennyi volt? én tudom mert le volt minden mérve. a mértékegység a gramm, és összetevőnként. onnantól matek. ezeket senki nem szüli meg neked, egy dietetikus sem
2011. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

fasírt alias vagdalt pogácsa van a kcal.hu-n

sült krumpli, alias hasábburgonya szintén van

s. szelet, tejfölös, gombás szintén van

2011. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bix ***** válasza:
jah. csak nem tudja hogy mennyi egy adag:D se a kcal.hu, se ő... innentől számolhat 100g-vel sokat nem fog tudni tenni.
2011. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap vettem egy adag autót? Az hány darab autó? XDD
2011. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
autóból általában 1 adag az egy darab :D ...ettől eltekintve ha súlyra vetted az ócskásnál, akkor azért nem mindegy, hogy hummer vagy trabant ;)
2011. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az autók normál méretűek. Akkor az hány darab autó?
2011. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!