Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, azt amit...

Hogyan érhetném el, azt amit akarok? ( kifejtve bővebben alul )

Figyelt kérdés

Először is üdvözlök mindenkit, aki ide téved, és előre is megköszönöm azoknak akik válaszolnak!

Szóval, először is a "probléma" kifejtésével indítanék.

14/L vagyok. Azt kell rólam tudni, hogy nem vagyok az az önbizalomban úszkáló lány.

Mostanában sokat nyúltam, és fogytam is egy picit. ( vékony voltam előtte is, a fogyás csak néhány részen látszik ) Igazából sok stressz ér( családi okok, egyéb ) amit most nem fejtenék ki, ami miatt nem mindig van kedvem enni.

Alapból nincs nagy mellem, és most emiatt, kisebb is lett.


A kérdésem az lenne, hogy szeretnék egy nagyon picit hízni, hogy visszanyerjem előző méreteimet, de nem szeretném, hogy emiatt zsírosnak tűnjek. Igazából szeretném ha kicsit feszesebb lenne a testem, és kicsit erősödnék.

Nem szeretnék elkezdeni edzeni, mert az izmosság nem az én asztalom, és szerintem feladnám.:S

A futással még úgy-ahogy ki vagyok békülve, biciklizni szeretek. Arra gondoltam, hogy elkezdhetnék futni, biciklizni, és napi szinten valamennyi hasprést, guggolást csinálni. E mellett rendesen ennék. Ez jó ötlet lenne? Ha nem, mit tanácsoltok? És ezt/ azt milyen rendszerességgel.

Ha futni mennék, és használna akkor az talán ösztönzően hatna barátnőimre, és Ők is jönnének velem? Társaságban csak más.:)



Sajnos jelenlegi súlyomat és magasságomat nem tudom, ezért elnézést is kérek. Képet nem nagyon szeretnék feltenni, de ha csak úgy tudtok mondani valamit, akkor "duzzogva" teszek fel.:)


Köszi.


2011. júl. 26. 19:49
 1/4 bix ***** válasza:

képet feldobhatsz, de szerintem nem releváns.


az ötlet jó, heti 3-4 tekerés vagy futás simán elég lehet. talán meghozza az étvágyadat is.


sok sikert, és kitartást, a kajára pedig figyelj, ha mozogsz és nem eszel eleget komoly hormonális zavarok jöhetnek be, ami nőként... remélem érthető:D

2011. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm válaszod.:)

Értem, értem.:)

A képen még gondolkodok.:'D

2011. júl. 26. 20:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Mekkora legyen az a táv, vagy mennyi ideig tartson a futás / biciklizés?
2011. júl. 26. 20:39
 4/4 Ehhh...Norboc válasza:
ez attól függ te mennyit bírsz :) de azért megne halj :D
2011. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!