Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most miért kell mindenkinek...

Most miért kell mindenkinek modell alkatúnak lennie? Mi a véleményetek? (lent)

Figyelt kérdés
ha valaki ezen az oldalon megkérdezi, hogy mások szerint mennyit kell még fogynia és linkel be magáról képeket is, akkor mindenkinek azt mondják szinte, hogy sportoljon vagy diétázzon. Pedig max csak egy kis narancsbőr van rajta meg 1-5kg felesleg, ami még nem szàmít túlsúlynak. Egyik barátnőm is linkelt ezen a weboldalon magáról egy képet, és egy kicsit narancsbőrös volt a teste, pedig a magasságához képest a testsúlya redben volt, de mindenki leszólta, hogy diétázzon meg sportoljon. Azóta anorexiás a barátnőm, pedig lefogyott már 7 kg -t és halál vékony, de a narancsbőre megmaradt, mert örökölte az anyjàtól. Akármennyit fogy, az nem fog eltűnni, mert most úgy néz ki, mint egy csontváz. 171 cm és 38kg. Durva, nem?
2011. júl. 26. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát elég durva...Hasonló észrevételeim vannak nekem is. Nem mondom, hogy mindenki, de van néhány hozzászóló, aki a nádszálvékony csajokat is tovább akarja fogyasztani. Hogy ennem mi értelme, nem tudon. Egyébként a barátnőd nem csupán ettől a pár hozzászólástól lett anorexiás.
2011. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bix ***** válasza:

linkeld már be azt a kérdést kérlek.


ált én ennek az ellenkezőjét látom, persze van aki ír ilyet, én meg már kvára belefáradtam hogy küzdjek. fogyni akarsz? leírom hogy tudsz. nem én akartam, a kérdező. ennyi.

2011. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert a legdivatosabb ruhák csontsovány emberekre vannak tervezve és ha olyan helyen élsz, ami tele van ilyen lányokkal a párod gyorsan ott fog hagyni egy ilyen csajért..itt kis millióan hirdetik, hogy egy kis felesleg nem számít a belső a lényeg, de amikor egy ilyen csaj feltesz egy képet, egyből azt mondják, hát még dobj le 5kg-t.. Meg zsírdisznó és hasonlók..
2011. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy narancsbőr? Am, 171cm 45kg volt, és azt mondták, hogy fogyjon? Sztem már akkor is anorexiás volt :S
2011. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor sztem alacsonyabb lehetett egy 10cm-el, mert év elején tette fel a kérdést, és évvégén volt 171 cm.
2011. júl. 26. 20:55
 6/11 A kérdező kommentje:
de igen, akkor is panaszkodott a testére, de csak a válaszok után kezdett diétázni.
2011. júl. 26. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:
ó, bocsi, nem gondoltam, hogy nőtt XD
2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Elég durva, igen.

Szerintem viszont eleve nem itt kéne feltenni 1 olyan kérdést h mennyit kéne fogyni stb...Bizonyos értelemben nagyon jó ez az oldal, de sokan állatok, és direkt hülyesége(ke)t írnak, a kérdező pedig rá hallgat...

Aki ilyesmi kérdést akar feltenni, az menjen el egy személyi edzőhöz, ingyen megmondják, hogy mennyit és hogyan kéne avagy nem kéne... Sajnálom a barátnődet. Azért linkelnéd a kérdést ha megvan?

2011. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azta, egy év alatt 10 centit nőtt?
2011. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor a barátnőd nem fogadta meg a tanácsokat.

Ezért nem a válaszolók a hibásak,hanem a bnőd tájékozatlan,sőt buta.

A diéta és koplalás között elég nagy a különbség.

A narancsbőrt meg nem lehet örökölni,legfeljebb a szülei rossz táplálkozási szokásait.

És normál testsúllyal is simán lehet valaki zsíros.Ez csak azt mutatja,hogy fejletlen az izomzata és az izom-zsír aránya.

2011. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!