Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet a falási rohamom?

Mitől lehet a falási rohamom?

Figyelt kérdés
170 cm, 52 kg-os lány vagyok. Nem érzem magam "kövérnek" de itt-ott szeretnék javítani az alakomon. Főleg a hasam ami problémás, legalábbis engem zavar. Már nagyon de téll nagyon sokszor megfogadtam hogy márpedig elkezdek normálisan étkezni és tornázok is mellette. Igen csakhogy ez valahogy sosem jön össze, mert akárhányszor elkezdem soha nincs akaraterőm végigvinni. 1 hétig kb bírom utána újra rámtörnek a falási rohamok amikor is szó szerint minden utamba kerülő ételt felzabálok :S Mit tehetnék ez ellen? És h. javítsak az akaraterőmön?
2011. júl. 26. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiegyensúlyozott étrend mellett nincsenek falási rohamok,szóval a helyedben átértékelném azt,amit te normális étkezésnek nevezel.

Akaraterőt meg-kitűzött célok megvalósítása,teljesítése által lehet szerezni.

2011. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Elég, hogy ha rendesen eszel. Nem sokat, de annyit, amennyi normális. És akkor nem lesz falási rohamod.:D

Azt nagyon jól teszed, hogy tornászol. Én is nem rég kezdtem el, és használ! Lustább napjaimon is legalább elmegyek sétálni, vagy biciklizni. Bármi ilyesmit. Nem kell túlzásba vinni, de hatásos. :)

2011. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
170 cm mellet 52 kg? hova akarsz te fogyni?
2011. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szervezeted egész egyszerűen nem engedi. Nincs is miből fogynod, 170 centihez 52 kiló nem sok, nem is véleményes, hanem egyértelműen kevés.
2011. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bix ***** válasza:

falási roham? két májkrémes kenyér és egy puding lehet kb nálad max...


valszeg nagyon alacsony a bevitt kalóriád, és nem tolerálod az alacsony vércukor szintet. magyarul sz@r a kajád... másképp ez nem fordulna elő

2011. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Neked nem fogynod kell : ) Ha a hasadat szeretnéd rendbehozni, akkor naponta 4x20 felülés
2011. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!