Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt azért kétheten...

Fogyókúra alatt azért kéthetente be lehet b. szni? Mondjuk sörből egy kis pálesszel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:45
1 2
 1/16 bix ***** válasza:
ha szükséged van rá be lehet
2011. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jó.
2011. júl. 26. 21:56
 3/16 anonim válasza:
Ez vagy kamu kérdés, v ha nem, még rosszabb. Mert akkor te eleve azzal a szándékkal kezdezsz el inni. Ez lehet, h trendi most neked, de a legjobb fogyókúra mellett a májad emlékezni fog. Am meg sztem a fogyókúra is akareterő dolga, és ha vki komolyan gondolja, akk nem hiszem, h nem lehet ugyanazzal az akareterővel lemondani a tervezett betépésekről.
2011. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2 hetente egy benyomás nem sok. Az havi 2, évente 24.
2011. júl. 26. 22:13
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Én nem értem, miért jó, ha az ember hullarészegre issza magát..Én soha az életben nem fogok berúgni, még ha szeretném az alkoholt, akkor sem rúgnék be.:)Egyébként a sztároknál is van ez az alkohol diéta, alig esznek, és isznak ezerrel.Hát marha jó kis diéta..

Amúgy meg fogsz fogyni úgy is, ha kéthetente berúgsz, de én a helyedben leszoknék róla.

2011. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ismét a "májas". Figy, elvileg minden berúgás káros, öli az agysejteket, amikből idővel egyre kevesebb lesz. Másrészt, a máj valóban emléxik rá, és hosszú távon ez megbosszulja magát. Én asszem, nem kell ahhoz absztinensnek lenni, h jól érezze magát az ember, de lehet kulturáltan inni, aminek azért nem a részegség a vége. Az, h mennyi a sok, azt majd a szervezeted dönti el. De ha kéthetenként szükséged van erre az erősen módosult tudatállapotra, akkor nem beszéllek le róla, a te szervezeted, azt csinálsz vele, amit akarsz. De a kérdésedben ink az van, h megerősítést vársz. Am egy jó fogyókúrához akkor kéne még cigi is, lehetőleg keserű kávéval éhgyomorra.:P
2011. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Ide fapinák járnak. Bassz be nyugodtan, én is beszoktam.

17/f

2011. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Fapinásnak: ha kevesebbet innál, és többet olvasnál, talán a helyesírásodon is meglátszana. Ha most 17 vagy, még sokra viheted!!! A kérdezőnek továbbra is azt ajánlom, vegyen vissza egy kicsit, és akkor is érezheti jól magát.
2011. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Be lehet. Ha pl. minden nap alaposan, akkor az egyenes út a májzsugorhoz, majd májrákhoz, ha túlélő típus az illető, és addig húzza. Azok pedig "szép" csontsoványak és sárgák. És még a finom kajákról sem kell lemondani. Egy hibája van csak. Később már nem tudod "visszacsinálni". Jobb lenne max. szolíd bódulatig, nem töményből, és minél ritkábban!
2011. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tényleg sok fapina és anyucijókisfia van itt.

Annyit igyál, amennyi jól esik. Ne többet (és ne kevesebbet).

De tudod, hogy ez sok-sok kalóriát ad és picit magad ellen dolgozol ilyenkor. De élni kell.



Fapináknak: irány zumbázni meg látványosan köhögni a dohányosok mellett.

2011. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!