Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 óra után mit lehet nyugodt...

6 óra után mit lehet nyugodt szívvel enni?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok 175cm 65kg és szeretnék minimum 5 max 10 kgot fogyni. Hallottam, hogy elég hatásos ha nem eszünk 6 óra után( természetesen a rendszeres mozgás mellett). De mivel eddig én rendszeresen ettem este, lassan szeretném hozzászoktatni a szervezetem ahhoz, hogy ezentúl ez másképp lesz. Mit ehetek 6óra után büntetlenül amitől nem hízhatok?
2011. júl. 26. 22:07
 1/10 bix ***** válasza:
fehérjét. túró hús, némi zöldség, tojás, tofu. társai. magas fehérje alacsony szénhidrát mellett
2011. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Lényegében semmit. Én is így vagyok ezzel. Mondjuk nem gondoltam ilyesmire, hogy rendszeresen kellene hozzászoktatni.
2011. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bix ***** válasza:
miért is jó ha 6 után nem eszel? hogy 1x órán keresztül koplalsz? jó is a belassuló anyagcsere, meg a fokozott kockázat a visszahízásra... este simán lehet enni fehérjét, nem a kaja hízlal, zöldséget zabálva is lehet hízni, és sütizve is fogyni....
2011. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
disznóhúst
2011. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Gyümölcsöt szerintem ehetsz ;)
2011. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Gyümölcsöt ne! Nem fejtem ki pontosan hogy miért!


inkább: uborka, paradicsom, paprika.

2011. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene fogynod? Bélgilisztaként akarsz kinézni?
2011. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem, nem szeretnék bélgilisztaként kinézni, csak én így nem vagyok magammal megelégedve, elég vékony a combom meg maga a lábam.. de valahogy zavar a pocakom. Minden barátnőm olyan csinos mellettem és úgy érzem, hoyg kilógok a sorból. Változtatni szeretnék, hogy jól érezzem magam. Régen, olyan 5-6.os koromban mikor még 160 cm voltam akkor voltam 68-70 kg. Egyszer elhatároztam, hogy lefogyok és sikerült is, megnőttem és a súlyom vagy 55kg volt maximum. Most már nőiesedtem, de a pocakomtól és a csípőmtől szeretnék megválni.
2011. júl. 26. 23:27
 9/10 *Glissade* válasza:

Ehetsz bármit, a lényeg nem a "6 utánon van". Hanem a rendszeres (napi 5x) egészséges étkezésen múlik, ill. azon, hogy ne egyél többet a kalória igényednél!

Ne lassitsd le az anyagcserédet!

2011. júl. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a 6 után nem evés fontos.kefírt,sovny túrót,joghurtot,natúr sírkemellett elvileg ehetsz,deén sose szooktam.
2011. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!