Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok lefogyni. Valaki...

Nem tudok lefogyni. Valaki segítsen légyszíves?!

Figyelt kérdés

Akárhogy is fogyózok nem megy, egészségesen eszek mégis semmi..sportolok,mozgok és semmi.. már teljesen kész vagyok 170cm vagyok és 86kg... már nagyon sokszor gondolkoztam el az öngyilkosságon csak a család és a barátaim miatt nem akarom... mikor beszélgetnék valakivel kiröhögnek vagy hasonló.. és nembírom :'(

15/l


2011. júl. 27. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Szia Hogy segítsünk?
2011. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 vagyok és lány! Szeretnél beszélgetni? írtad hogy mindenki csak kinevet....:/ én nagyon szívesen beszélek veled, velem is hasonló volt, volt egy idő mikor nem indult be. :// Irj privit ha gondolod. ;) 14/L
2011. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt a mennyiséget amit eszel csökkentsd a felére!! Hidd el sikerülni fog, mert erős vagy!
2011. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mióta csinálod? miket eszel? mit sportolsz? Amúgy sok fehérjét egyél, kevesebb szénhidrátot, hidd el menni fog, csak állj hozzá úgy is.
2011. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Fuss. Sokat. Hallgasd kozbe a kedvenc zenéidet, vagy olyat, ami felspanol. Nagyon jol átsegit a holtpontokon. Szébhidrátot csak a delelotti órákban egyél. Delutan, estefele fehérjét de abbol se sokat. Nemszabad jóllakásig enned magad. Igyal sok vizet, de ezt se vidd tulzásba. ha ezt betartod le kell hogy dobd a felesleges kilokat. Nincs ebbe semmi bonyolult.
2011. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
nekem is ez a problémám, én is sokat szenvedek ettől :'((( de a családom miatt én sem akarom eldobni magamtól az életet.
2011. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Tudom mit érzel :(

én kb 1hónapja kezdtem fogyókúrázni hát híztam 2kg-t nem nagyon vágom,hogy miért mert igazából mindennap másfél órát görkorcsolyázok bár nem tudom miért.Régen nem sportoltam semmit,kedvemre ettem és akkor ilyen 64 kg voltam.Most meg elkezdtem sportolni és nem eszek annyi hizlaló kaját mint régen és erre híztam 2kg-t :( Pedig nem este 6 után eszek mert tudom,hogy akkor már nem szabad.

Engem is állandóan bántanak,hogy hiába csinálod ezt meg azt úgyse fogsz lefogyni mert egy dagadék vagy... Senki nem támogat.Ennek ellenére azért is görkorcsolyázok meg felüléseket csinálok...

2011. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Atyaég, tudom én, hogy pocsék dolog túlsúlyosnak lenni, önbizalomhiánnyal megfűszerezve meg pláne kínszenvedés, de ennyire ne kenődj már el, tegyél a fogyásért, és ez a többi hasonló cipőben járó kommentelőnek is szól.


[link]

és

[link]

és

[link] vagy [link]


+ szilárd elhatározás, akaraterő, életmódváltás, a család és a barátok támogatásának kérése.


Az öngyilkosságnak még a gondolata is hülyeség, valamikor valahány év múlva, rém hülye, hisztis kölyöknek fogod látni magad visszagondolva, hogy az alakod miatt öngyilkosságon agyaltál. Annyira még ténylegesen kórosan elhízottnak lenni sem tragikus, hogy eldobja az ember az életét. Meg. Lehet. Változni.

2011. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Engem is állandóan bántanak,hogy hiába csinálod ezt meg azt úgyse fogsz lefogyni mert egy dagadék vagy... Senki nem támogat.Ennek ellenére azért is görkorcsolyázok meg felüléseket csinálok..."

HÁT A FELÜLÉSTŐL CSAK A HAS ALATT IZOM NÖVEKSZIK, NEM LESZ HELYI ZSÍRÉGETÉS. ÉS A GÖRKÖRI SEM ÉR SOKAT. KERESS RÁ: SZÁLKÁSÍTÓ ÉTREND ÉS AEROB MOZGÁS.

(A CAPS LOCK GOMB BERAGADT).

2011. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valamit csak nem jól csinálsz ha nem fogysz. Én 4hónappal ezelőtt pontosan ugyan olyan adatokkal indultam mint te 170/86kg, most 64kg vagyok. Kalórianaplót vezetek,minden egyes fűszert is beleszámolok, sok fehérje kevesebb szénhidrát,az is főként csak délelőtt,semmi koplalás és napi 1óra kardió edzés.
2011. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!