Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi duci tréning segíthet...

A Norbi duci tréning segíthet leadni ezt az utolsó 8, max 10 kilót? Mert amit eddig mozogtam, már unom nagyon.

Figyelt kérdés

Eddig 15 kilót fogytam diétával, és szobabicajozással.Minden másnap 50 percet bicajoztam, 18-20 km-t tekertem le.

Már nagyon unom , mert hónapok óta ugyan ezt csinálom.

Van Norbi duci tréning DVD-m, és Az Aerobzóna DVD-je is meg van.

Amikor elkezdtem a fogyókúrát, nem birtam végig csinálni a Norbi tornát, de most hogy lement 15 kg, most ma újra megpbáltam, és sikerült végig vinnen a 30-35 percet, de eléggé kifáradtam, és megizzadtam. De valahogy azt érzem mintha ez kevés lenne. Legjobban a hasam mozgatta meg, végülis ott van még a legtöbb felesleg amit lekell adjak..

Nem tudom, de akkor is kevésnek érzem a torna végén ezt a 30 percet.


2011. júl. 28. 10:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Vagy próbálkozzak meg az Aerobzóna DVD-vel? Az elég intenzív, és nehezebb mint a Duci tréning . Az kb 40-50 perces.
2011. júl. 28. 10:51
 2/21 bix ***** válasza:
80%
hát ezeket ilyen (már bocsánat) p_inaszellőztetésnek szoktuk hívni... ha már nincs rajtad sok akkor meg főleg nem hatékonyak. a szobabicód intenzitásán meg simán lehetne még emelni, kicsit rátekerni az ellenállásra, és behozni esetleg egy 30km/h-s átlag köré, ami azért annyira nem durva még mindig...
2011. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 bix ***** válasza:
80%
vagy futás. ezek mind nagy izmokat terhelnek, és nem mindegy a kalóriafelhasználás szempontjából hogy milyen intenzív az összehúzódás pl... ezért nem jók ezek a tornák ha már van egy edzettségi szinted.
2011. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

Menthetetlen vagy... pusztán biciklivel fogytál 15kgot? Megőrültél? Hiába mondogatom itt a fórumon a teljes testes edzést, senki nem hallgat rám? Mindenki sz4rja le, hogy olyan vékony keze lesz mint nekem a kukim? Senkit nem zavar, hogy plötty marad? Ennyire csak a kgok a számítanak?

Feladom gyerekek... komolyan mondom.


Norbira tornázni meg ugyan akkora hülyeség mint csak simán biciklizni.


Tessék végre egy rendes edzéstervet összeállítani ami teljes testes, és folytatni a diétát!

2011. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Akkor inkább maradjak a bicajnál, és emeljem a nehézségi fokozatot, és többet tekerjek mint eddig?

Csak az a gond, hogy már unom a bicajozást, van amikor már kedvem sincs elkezdeni :-(

2011. júl. 28. 10:57
 6/21 bix ***** válasza:
80%
frutti: mintha ma járnál itt először. 20 perc edzésre is nehéz rávenni a legtöbb embert, nem hogy majd még mást is terheljen, súlyzót emlegetni már szentségtörés ezt te is tudod...
2011. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:56


Nem maradtam plötty, vagy lötty vagy mi.

Teljesen feszes a bőröm a 15 kg fogyás után.

:)

2011. júl. 28. 10:59
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Jó igazad van, meg kellett volna már szokni a 3 év alatt... de valahogy nem megy!
2011. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 bix ***** válasza:
80%

én már csak röhögök. van külön mappám a kb halálos fenyegetésekről gmail-en:D van anyázás privátban, meg megkereslekmegöllek, pedig aztán én tényleg nem szoktam genyózni.


szori kérdező az offért:)

2011. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én is pont most próbálom az egyik barátnőmet lebeszélni arról,hogy tovább járjon Réka 90perces óráira. Heti 2x jár,90percet ugrálnak és hisztizik,hogy plötty.........

Na most én heti 3x súlyzóval edzek-- 2x futok és tökéletes a formám. Magyarázom a dinkának,hogy ELÉGETI,FELZABÁLJA az izmait az a sz@r!!!! És azzal jön,h.de hát a Réka is milyen csinos meg bla bla bla. Elhiszi,hogy Rékuci a saját ugrálásaitól ilyen.............

2011. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!