Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi duci tréningjeivel...

Diana60 kérdése:

Norbi duci tréningjeivel fogyhatok?

Figyelt kérdés
Napi szinten tornázom Norbi duci tréningjeire és a kick box-ra, mellette megfelelő étkezés (semmi liszt, cukor, tészta, kenyér és 6 után vacsi) plusz minden nap vagy fél óra futás vagy biciklizés.20 kg-tól szeretnék megszabadulni. Mennyi idő alatt lehetséges ez? Tapasztalatok?
2011. júl. 28. 12:08
 1/5 anonim válasza:
100%
A Norbi tréning meg fogja hozni a kívánt eredményt. Csak kitartás.
2011. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Két pont helyes csak a tervedben:

- kick box

- napi futás


WTF? ki eszik lisztet magába? XD


Mindegy tudod mit kell tenni egy rendes tervet kell összehozni. Kick box edzést otthon egészítsd ki, ne norbizz, hidd el ha otthon is a kick boxra készülsz sokkal jobban jársz.

6 után nem enni a világon a legnagyobb butaság... olvasd el ezt: [link]

2011. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem anyukám csak norbival 3 hónap alatt szabadult meg 20 kg-tól. Kezdetben csak egyszer csinálta, mikor belejött már napi kétszer. És ő mindent rendesen evett, csak jóval kisebb mennyiségben.
2011. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fruits Punch Samurai úgy értettem, hogy az olyan ételeket melyeknek sok liszt az alapanyaga sokkal kevesebb mennyiséget eszem.
2011. júl. 28. 13:35
 5/5 anonim válasza:

13:13-as vagyok

láttam írtál, küldtem egy hosszabb levelet.

2011. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!