Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A káposzta leves diéta mennyir...

A káposzta leves diéta mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Hány kg-ot lehet tőle fogyni? Ilyenkor csak káposzta levest lehet enni? Meddig kell csinálni a diétát?
2009. ápr. 6. 18:32
 1/7 anonim válasza:
100%

Igen csak káposzta levest lehet enni, 3 napig bírta az ismerősöm, 2-3kg fogyást hozott.

Én a helyes étrendet és a mozgást ajánlom! De főleg a mozgást, a mozgást, a mozgást!!!

2009. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendszeresen mozgok
2009. ápr. 6. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A káposztaleves diétát olvasmányaim szerint még szovjet tudósok dolgozták ki az 1930-as években. Az volt a lényege, hogy 10-12 óra munka után este lehetett enni egy tányér káposztalevest. Emellett lehetett fogyasztani napi 50-70 dkg kenyeret, valamint korlátlan mennyiségben sózott halat. Fantasztikus eredményekről számoltak be, 30-40 kg fogyást is simán el lehetett érni. Sajnos a mai emberek már nem elég kitartóak hogy végigvigyék ezt a nehéz, de mindenképpen eredméneys diétát.
2009. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerencsére szeretem a káposzta levest
2009. ápr. 6. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés:

Addig ok hogy alacsonyan van tartva sőt, 0 a szénhidrát, ami jó, csak éppen miből nyer a test energiát? Zsírból? Nem, mivel azt sem viszünk be... Nahh az izmoknak még kellene egy kis fehérje, hogy ne kezdjenek leépülni... de hopp az sincs... Nem tudom tudjátok-e, hogy a szervezet az izmokat hamarabb bontja mint a zsírt?

Szóval a következtetés: Hamar megy le a súly mivel az izom nehezebb mint a zsír és különben is ezt kezdi bontani először, a zsír lassabban bomlik, de megy le az is egy kicsi... És mi megy a lebontott izomszövetek helyére a diéta után? Hát nem izom az tuti...

Másrészt mivel hiányt csinál a szervezetben a diéta után garantálok 3 napon belül minimum 2-3 kilót ami visszajön.

Ezt inkább ajánlanám, nekem bejött, csak olvasni kell tudni hozzá meg egy kicsit logikusan gondolkodni: Gáz is meg nem is.

Magában ez a mennyiség semmit nem oszt viszont, aki képes egy picit "bűnözni" az nagyobb aljasságokra is képes :)

Egyébként ha nem csinálsz rendszert belőle semmi gáz.

Ja még egy megjegyzés: ez a víznap tökéletesen jó az anyagcsere lassítására, ami nem kedvez a fogyásnak, csak gondoltam szólok. Szerintem ez a 90 napos arra jó, hogy rendreszoktat, és fejleszti az önfegyelmet, ami manapság ritka, de fogyásra nem alkalmas, vagyis lehet vele fogyni, csak elég egészségtelen.

Tudom ezért megint le leszek pontozva, de ez van.

Én inkább ezt ajánlanám, hogy ezt "tanuld meg" és alkalmazd, ha rájössz a lényegére és tudatosan csinálod akkor ez tényleg sokkal jobb mint bármi: [link]

2009. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hoppp az előző választ is bemásoltam a linkkel együtt :S

bocsi

2009. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
biztos nagyon jól megbetegedsz tőle
2009. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!