Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha odafigyelek a kajára,...

Ha odafigyelek a kajára, egészségeszen eszem, és naponta Zumbázok vagy Turbo Jamezek egy órát, akkor menni fog?

Figyelt kérdés

Olyan 15-20 kilót kell fogyjak. Eddig semmit sem mozogtam, es ettem mindenfélét, édességtől kezdve mekis kajáig, rádasul a fogamzásgátló is betett. Így sikerült szert tennem 2-3 év alatt egy olyan 15-20 kilós fölöslegre. Az le szeretném adni, jövő augusztusig midnenképp, mert akkor lesz az esküvőm. Bár már előtte pár hónappal kéne, hogy meg tudjam venni a ruhát. Szerintetek menni fog? Ha sok sovány husit, halat, zöldséget, gyümölcsöt eszek?( 1200 kalória egy nap) Mellette napi egy Zumba vagy Turbo Jam( melyik a hatásosabb szerintetek?) Emelett esténként mondjuk 1 óra séta? Mennyi idő alatt adhatom le a feleslegem?

Köszönöm a válaszaitokat előre is.


2011. júl. 29. 13:21
 1/5 anonim válasza:

szia!

először is gratulálok az esküvődhöz! :)

másodszor, számold ki, hogy mennyi a napi szükséges kalóriabeviteled! -> [link]

itt találsz ehhez egy táblázatot.

mivel egy kg 7000 kalória, így ha naponta 1000-rel csökkented, elméletileg hetente fogysz egy kilót.

én is zumbáztam, nagyon hatásos! a másikról sajnos nem tudok véleményt mondani :/

egy óra zumbával 600 kalóriát égetsz el! ez így 11 naponta még 1 mínusz kilót jelent! :)

ha kitartasz, és tényleg naponta betartod a diétád és mozogsz, biztos lehetsz a sikerben! :)

2011. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam már. Mozgással( heti 2-3 alkalmat írtam be, mert kitudja) kijött, heti egy kiló fogyáshoz, 1200 kalória.
2011. júl. 29. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Akár karácsonyig is sikerül ennyit leadnod,koplalás nélkül!

Ha eddig semmit nem mozogtál ,mindenképp jó a zumba,bár az elején tuti nem bírod 1 óra hosszát,de majd bele jösz.

Az 1200kcal jó,de kb 3naponta ehetsz 1500kcalt is. A kaják is jók amiket írtál.

2011. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most csinéltam meg, 48 perces volt és kibírtam! Bár ömlik rólam a víz és majd összeesek, de kibírtam:D
2011. júl. 29. 14:32
 5/5 anonim válasza:

akkor ugyanazt csinálod mint én! :D

hidd el, egyre könnyebben fog menni! :) pláne mikor már nagyjából tudod, hogy mi mit követ, alig kellesz a videót nézned, csak hallgatnod, az már nagyon élvezetes tud lenni! :D


az 1. kommentelő :)

2011. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!